Twórcy "Dark" wracają z nowym serialem. W obsadzie historycznego horroru "1899" jest Maciej Musiał

"1899" (Fot. Netflix)

Jantje Friese i Baran bo Odar, czyli ekipa odpowiedzialna za "Dark", powraca z nowym serialem. Zdjęcia do historycznego horroru "1899" właśnie ruszyły – zobaczcie teaser.

Netflix ogłosił start zdjęć do "1899". Nowy serial Janthje Friese i Barana bo Odara, czyli twórców "Dark", to składający się z ośmiu odcinków historyczny horror z parowcem z imigrantami z różnych krajów europejskich w roli głównej.

1899 – poznajcie nowy serial twórców Dark

Pasażerowie okrętu, który płynie z Londynu do Nowego Jorku, reprezentują różne środowiska i narodowości, ale wszyscy mają te same marzenia i nadzieję na odmianę losu w nowym stuleciu oraz nowe życie za granicą. Gdy niespodziewanie na otwartym morzu napotykają drugi statek, który od miesięcy uważano za zaginiony, zdarzenia przybierają nieoczekiwany obrót. To, co znajdują na pokładzie drugiego statku, zamieni ich podróż do ww przypominającą koszmar łamigłówkę, w której skupiają się tajemnice przeszłości łączące wszystkich bohaterów.

Serial powstaje w studiu pod Berlinem, a obsada jest prawdziwie międzynarodowa. Znajduje się w niej polski aktor Maciej Musiał, a także Emily Beecham, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann, Miguel Bernardeau, Lucas Lynggaard T0nnesen, Rosalie Craig, Clara Rosager, Maria Erwolter, Yann Gael, Mathilde Ollivier, Jose Pimentao, Isabella Wei, Gabby Wong, Jonas Bloquet, Fflyn Edwards, Alexandre Willaume i Anton Lesser. Ich postacie będą mówić w swoich ojczystych językach.

1899 na razie nie ma daty premiery na Netfliksie

REKLAMA