Startują zdjęcia do 2. sezonu "Emily w Paryżu". Zobaczcie, jak ekipa serialu cieszy się z powrotu na plan

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

Lily Collins znów pozdrawia ze stolicy Francji. Netflix ogłosił, że wystartowały zdjęcia do 2. sezonu "Emily w Paryżu", a odtwórczyni głównej roli wrzuciła wideo zza kulis.

Ekipa "Emily w Paryżu" rozpoczyna zdjęcia do 2. sezonu serialu. Zobaczymy w nim ponownie nie tylko francuską stolicę, ale też Saint-Tropez i inne fantastyczne miejscówki.

Emily w Paryżu sezon 2: Netflix ogłasza start zdjęć

Grająca tytułową rolę Lily Collins wrzuciła na Instagram filmik, w którym cała obsada po prostu niesamowicie się cieszy z tego, że może wrócić do pracy. O fabule 2. sezonu wiemy na razie tyle, że twórca serialu Darren Star chciałby, aby trochę zmieniła się relacja głównej bohaterki z miastem, w którym zamieszkała i się zakochała. "Emily w Paryżu" w 2. sezonie ma stać się bardziej jak "Emily z Paryża".

– W 2. sezonie ona będzie bardziej częścią świata, w którym żyje. Będzie bardziej mieszkanką miasta. Będzie trochę bardziej stąpać po ziemi. Będzie budować tam życie – tłumaczył Darren Star jesienią w rozmowie z OprahMag.com.

Przy okazji wiadomości o początku zdjęć do 2. sezonu Netflix ujawnił, że "Emily w Paryżu" to najchętniej oglądany serial komediowy w zeszłym roku na platformie. W ciągu 28 dni od premiery włączono go na przynajmniej dwie minuty w 58 mln gospodarstw domowych. Dla porównania "Bridgertonowie" byli oglądani w 82 mln gospodarstw domowych, "Wiedźmin" w 76 mln, a "Lupin" – w 70 mln.

2. sezon "Emily w Paryżu" na razie nie ma daty premiery, ale jest szansa, że obejrzymy go jeszcze w tym roku.

Emily w Paryżu możecie oglądać na Netfliksie

REKLAMA