Pedro Pascal na zdjęciu zza kulis "The Mandalorian". Aktor zdjął hełm z okazji dnia "Gwiezdnych wojen"

"The Mandalorian" (Fot. Disney+)

4 maja to święto dla fanów "Gwiezdnych wojen". Zobaczcie, jak je celebruje Pedro Pascal, który podzielił się zdjęciem zza kulis 3. sezonu "The Mandalorian".

"The Mandalorian" to serial w uniwersum "Gwiezdnych wojen", produkowany przez platformę Disney+. Fani z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki i nowe informacje, a Pedro Pascal z okazji dnia "Gwiezdnych wojen" postanowił podzielić się zdjęciem zza kulis. 

The Mandalorian: Pedro Pascal na zdjęciu zza kulis

Dzień "Gwiezdnych wojen" został wybrany na podstawie znanej sentencji "May the Force Be with You", co brzmi podobnie do "May the Fourth Be with You". Dodatkowo, od 2005 roku aż do premiery VII epizodu w 2018, każda nowa część filmowej sagi pojawiała się w maju.

Pedro Pascal, odtwórca głównej roli w serialu "The Mandalorian", z okazji święta "Gwiezdnych wojen" podzielił się zdjęciem zza kulis produkcji. Przy okazji aktor udowodnił, że ogląda "Pose", zapowiadając swoją fotkę bez hełmu niczym Pray Tell. To rzadki widok, bo w serialu Pascal w zasadzie hełmu nie zdejmuje.

Na razie nie wiadomo, czego możemy oczekiwać po 3. sezonie produkcji. W tym momencie trwają zdjęcia do nowych odcinków, a premiery możemy spodziewać się jeszcze w tym roku.

REKLAMA