Co czeka Cassie w 2. sezonie "Stewardesy"? Kaley Cuoco zapowiada nowe przygody i przeprowadzkę

'Stewardesa" (Fot. HBO Max)

"Stewardesa" miała być serialem limitowanym, jednak ogromny sukces sprawił, że HBO Max zamówiło kolejną serię. Życie bez alkoholu, przeprowadzka – co jeszcze czeka Cassie w 2. sezonie?

"Stewardesa" to produkcja HBO Max, która osiągnęła niemały sukces. Serial otrzymał dwie nominacje do Złotych Globów, w tym dla Kaley Cuoco jako najlepszej aktorki pierwszoplanowej za rolę Cassie Bodwen. Oczekiwania wobec kolejnego sezonu są więc wysokie – czego mogą spodziewać się widzowie?

Stewardesa sezon 2: Co dalej u Cassie Bowden?

Kaley Cuoco w wywiadzie dla E! News zdradziła, co czeka Cassie w kolejnych odcinkach.

– Myślę, że wewnętrzna podróż Cassie, którą chcę zobaczyć, rozpoczęła się już pod koniec sezonu. Ona jest teoretycznie trzeźwa i chce żyć w trzeźwości. Zobaczymy każdy błąd, jaki popełnia osoba, gdy zaczyna od nowa całkiem trzeźwe życie – powiedziała Cuoco.

stewardesa sezon 2 co czeka cassie

"Stewardesa" (Fot. HBO Max)

Aktorka potwierdziłą także, że spora część akcji będzie umiejscowiona w Los Angeles – jednak jej słowa wskazują na to, że nie wyjdzie to Cassie na dobre.

– Przenieśliśmy się do LA, Cassie przeprowadziła się do LA, co oczywiście nie będzie dla niej dobre. [Cassie] patrzy w czarno-białych kategoriach i myśli, że wszystko będzie proste do naprawienia. "O, świetnie, teraz jestem trzeźwa i zostawię przeszłość za sobą". Myślę, że szybko nauczy się, że życie tak nie funkcjonuje. A ja będę mogła spać co noc we własnym łóżku. To jak podwójne zwycięstwo – dodała aktorka, która sama mieszka w LA.

Na nowe odcinki będziemy musieli jednak poczekać. Jak zostało ogłoszone, 2. sezon "Stewardesy" zobaczymy najwcześniej w 2022 roku. Scenarzyści rozpoczęli już prace nad produkcją.

Stewardesa jest dostępna w serwisie HBO GO

REKLAMA