"Młody Sheldon" potwierdził, że zbliża się tragedia. Z "Teorii wielkiego podrywu" wiemy, kiedy to się stanie

"Młody Sheldon" (Fot. CBS)

"Młody Sheldon" to taki sympatyczny sitcom rodzinny, że łatwo zapomnieć, iż nad tą rodziną wisi widmo śmierci. Serial potwierdził to, co wiemy z "Teorii wielkiego podrywu" – zbliża się tragedia.

"Młody Sheldon" kończy teraz 4. sezon, a w przedostatnim odcinku – czyli tym z zeszłego piątku – dostaliśmy potwierdzenie, że główny bohater już niedługo będzie musiał zmierzyć się ze śmiercią ojca.

Teoria wielkiego podrywu i śmierć taty Sheldona

W odcinku "A Black Hole" serial bawił się różnymi wersjami rzeczywistości, po tym jak dr Sturgis i mały Sheldon rozpoczęli rozmowę przy kolacji o tytułowej czarnej dziurze. Dorosły Sheldon, który jest narratorem serialu i któremu głos podkłada Jim Parsons, zasugerował zbliżającą się śmierć George'a Sr.

– Często żałujemy rzeczy, których nie mówimy. Jest wiele rzeczy, których żałuję, że nie powiedziałem tacie, kiedy był z nami – że go doceniam, że go kocham – i dlatego jestem wdzięczny za te momenty, kiedy powiedziałem mu, co czułem – powiedział bohater.

Chwilę potem zobaczyliśmy, jak Sheldon przytula się do ojca i mówi mu, jak podobała mu się dyskusja przy stole. Obaj się uśmiechają. Wiecie, co to znaczy. Ale nie znaczy to, że śmierć taty Sheldona może zdarzyć się w każdej chwili.

Młody Sheldon tata śmierć

"Młody Sheldon" (Fot. CBS)

Jak przypomina TVLine, "Teoria wielkiego podrywu" powiedziała nam dokładnie, kiedy to się wydarzy: w tym roku, kiedy Sheldon dostanie się na CalTech jako 14-latek. Obecnie chłopiec ma 11 lat i w tym sezonie dopiero zaczął studia na East Texas Tech. Jeśli każdy kolejny sezon serialu będzie obejmować pełny rok kalendarzowy, to znaczy, że tata Sheldona umrze w 7. sezonie.

To może nie być przypadek, że Młody Sheldon" dostał zamówienie na kolejne trzy sezony. Choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby był kontynuowany dłużej.

Młody Sheldon: Finał 4. sezonu 14 maja na HBO GO

REKLAMA