Oglądalibyście spin-off "Chirurgów" o Jacksonie i April? Sarah Drew jest nastawiona bardzo entuzjastycznie

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Jackson i April spotkali się ponownie w "Chirurgach" i została otwarta furtka, żeby znów byli razem. Teraz czas na spin-off? Sarah Drew zdecydowanie jest za!

"Chirurdzy" zafundowali fanom przetasowanie w najnowszym odcinku. Do serialu powróciła Sarah Drew w roli dr April Kepner i nie był to powrót symboliczny. April spotkała się po latach ze swoim byłym, Jacksonem Averym (Jesse Williams). Okazało się, że Williams po 12 sezonach opuści serial, a jego bohater dostał szansę na odzyskanie dawnej ukochanej, której małżeństwo z Matthew (Justin Bruening) właśnie się rozpadło.

Chirurdzy: Jackson i April w spin-offie serialu?

Jackson i April mają przenieść się do Bostonu wraz z córką, Harriet, gdzie on ma przejąć rodzinną fundację i walczyć o zmiany i równość w świecie medycyny. Brzmi to jak nowy spin-off "Chirurgów"? Sarah Drew w rozmowie z TV Guide przyznaje, że jest bardzo entuzjastycznie nastawiona do takiego pomysłu.

– Jak niesamowity i potrzebny byłby serial o rasowej sprawiedliwości w świecie medycyny – o równości i sprawiedliwości? Jak niesamowite to by było? Muszę powiedzieć, że napaliłam się, oglądając wczoraj wieczorem odcinek, bo Jesse Williams był po prostu świetny. Jego pasja do tego wszystkiego tak pięknie i genialnie błyszczy w trakcie jego występu, ale ja tylko myślałam, jak super by było, gdyby ta para, mając pieniądze i możliwości, mogła dokonać zmian (...). Ta dwójka mogłaby zmienić świat medycyny, prawda? Oglądałabym ten serial – mówi.

O potencjalnym spin-offie "Chirurgów" z Japril w roli głównej na razie nic oficjalnie nie słychać, a Jesse Williams ma wypakowany harmonogram, niemniej jednak taki pomysł pojawił się w mediach społecznościowych. Sarah Drew chętnie by go zrealizowała również dlatego, że zawsze mocno kibicowała tej parze.

– Według mnie oni są sobie pisani, ale myślę, że zostawiamy publice możliwość dojścia do takiego wniosku, który uczyni ich szczęśliwszymi. Ale ja nigdy nie wstydziłam się tego, że chciałam, żeby Japril to było to. Cały czas tego chciałam. Jednym z najbardziej bolesnych zawodów dla mnie w związku z odejściem w 14. sezonie było to, że oni nie zostali ze sobą na zawsze. Więc kto wie, co się wydarzy, kiedy oni wyjadą do Bostonu, ale myślę, że jest tam dużo nadziei – zapewnia.

Jesse Williams pojawi się w jeszcze jednym odcinku "Chirurgów", "Tradition" z 20 maja, w którym pożegna się z serialem. Wiadomo już na pewno, że "Chirurdzy" wrócą z 18. sezonem. Ellen Pompeo podpisała kontrakt na kolejny rok, a stacja ABC oficjalnie ogłosiła zamówienie.

REKLAMA