Amazon prezentuje nowy serial "Solos". W gwiazdorskiej obsadzie Uzo Aduba, Helen Mirren i Morgan Freeman

"Solos" (Fot. Amazon Prime Video)

Na Amazonie zadebiutuje wkrótce serialowa antologia "Solos", składająca się z siedmiu historii, których bohaterowie zagłębiają się we własne człowieczeństwo. Zobaczcie zwiastun.

Amazon zaprezentował zwiastun antologii "Solos", która ma odkrywać "dziwne, piękne, bolesne, przezabawne, cudowne prawdy o tym, co to znaczy być człowiekiem".

Solos – zwiastun serialu w znakomitej obsadzie

Serial będzie składać się z siedmiu odcinków, opowiadających historie oparte przede wszystkim na postaciach i dziejące się w teraźniejszości oraz przyszłości. Każde z bohaterów wybierze się w ekscytującą podróż do niepewnej przyszłości, by odkryć, że nawet w momentach największego odosobnienia wszystkich nas łączy ludzkie doświadczenie.

W obsadzie znajdują się Uzo Aduba ("Orange Is the New Black"), Nicole Beharie ("Sleepy Hollow"), Anthony Mackie ("Falcon and the Winter Soldier"), Dan Stevens ("Legion"), Constance Wu ("Fresh Off the Boat"), Anne Hathaway ("Modern Love"), Helen Mirren ("Katarzyna Wielka") i Morgan Freeman ("Madam Secretary"). Twórcą jest David Weil ("Hunters").

Solos – kiedy premiera serialu na Prime Video?

Premiera serialu "Solos" planowana jest na 21 maja w USA i w "niektórych innych krajach", a 25 czerwca na całym świecie na Amazon Prime Video. Niestety, Amazon nie podaje, w której grupie znajduje się Polska.

REKLAMA