Canal+ online – nowe pakiety i cennik. Od teraz możecie przetestować platformę za 20 zł miesięcznie

"Król" (Fot. Canal+)

Platforma Canal+ odświeżyła swoją ofertę, proponując zupełnie nowe pakiety. Najmniej zapłacicie za pakiet podstawowy, który możecie wykupić za 20 zł przez pierwszy miesiąc.

Prawie rok po starcie platformy streamingowej Canal+ jej oferta została odświeżona. Dostępne są zupełnie nowe pakiety, a także możliwość przetestowania usługi przez miesiąc za znacznie niższą cenę.

Za podstawowy pakiet Canal+, bez dodatkowych opcji, zapłacicie 20 zł za pierwszy miesiąc (cena po rabacie 5 zł za zgody marketingowe) i 45 zł w kolejnych miesiącach. W tej cenie otrzymacie 17 kanałów na żywo i mnóstwo treści na życzenie. Z usługi w każdej chwili możecie zrezygnować.

Canal+ online – nowa oferta. Pakiety i cennik

Platforma chwali się dostępem do ponad 6000 godzin treści na życzenie – od polskich hitów, takich jak "Król","Belfer" czy "Kruk", poprzez transmisje sportowych rozgrywek np. Premier League, aż do dokumentów czy programów lifestyle'owych, które dostaniecie w pakiecie podstawowym.

W najnowszej ofercie znalazły się także trzy dodatkowe opcje, z treściami na życzenie lub na żywo, które można dowolnie łączyć z podstawowym pakietem bądź skorzystać ze wszystkich dogodności.

HBO – ponad 200 seriali, 800 filmów i bogata oferta tytułów dla dzieci. Pakiet Canal+ z HBO jest oferowany za 55 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc w cenie 30 zł).

Fun&News – dostęp do kolekcji m.in. FOX Play, Paramount Play czy National Geographic Play, oferującej programy dla całej rodziny. Canal+ z opcją Fun&News można wykupić za 65 zł za miesiąc (pierwszy miesiąc w cenie 40 zł)

Eleven Sports – cztery sportowe kanały na żywo: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4. Opcja z Canal+ dostępna jest w cenie 55 zł za miesiąc (pierwszy miesiąc w cenie 30 zł).

Pełna oferta Canal+ wraz ze wszystkimi dostępnymi opcjami oferowana jest w cenie 85 zł za miesiąc (pierwszy miesiąc za 60 zł). Więcej informacji o nowej ofercie znajdziecie na stronie Canal+.

canal plus oferta pakiety cennik

Oferta Canal+

REKLAMA