"Historia Lisey" – zwiastun serialu Stephena Kinga. Julianne Moore i Clive Owen, a wokół mnóstwo tajemnic

"Historia Lisey" (Fot. Apple TV+)

Czy to się zdarzyło naprawdę, czy tylko to sobie wyobraziłam? – pyta Julianne Moore w zwiastunie "Historii Lisey", serialu Stephena Kinga, który pokaże Apple TV+.

4 czerwca na Apple TV+ będzie mieć premierę "Historia Lisey", wypakowany tajemnicami serial limitowany, który tworzą J.J. Abrams i Stephen King.

Historia Lisey – zwiastun serialu Stephena Kinga

Składająca się z ośmiu odcinków produkcja, oparta na książce Kinga z 2006 roku, to połączenie horroru, romansu i thrillera. Główną bohaterką jest Lisey Landon (Julianne Moore), wdowa po sławnym pisarzu (Clive Owen). Po serii niepokojących zdarzeń kobieta stawia czoła wspomnieniom z czasów małżeństwa, które celowo wyrzuciła ze swojej głowy. I sądząc po tym, co się dzieje w zwiastunie, Lisey nie jest tak do końca pewna, co jest prawdą, a co produktem jej wyobraźni.

W obsadzie są także Jennifer Jason Leigh ("Atypowy") jako Darla, Joan Allen ("The Family") jako Amanda, Dane DeHaan ("ZeroZeroZero") jako Jim Dooley, Ron Cephas Jones ("This Is Us") jako profesor Dashmiel i Sung Kang ("Power") jako oficer Dan Beckman. Autorem scenariusza do wszystkich odcinków jest sam Stephen King.

Premiera Historii Lisey 4 czerwca na Apple TV+

Premiera serialu będzie składać się z dwóch odcinków, kolejne będą pojawiać się na platformie co tydzień.

REKLAMA