"Lupin" wraca z 2. sezonem – pełny zwiastun i data premiery. Co kombinuje nasz ulubiony złodziejaszek?

"Lupin" (Fot. Netflix)

"Lupin" powraca i to znacznie szybciej, niż myśleliśmy. Netflix pokazał pełny zwiastun 2. sezonu i podał datę premiery. Będzie się działo – sami zobaczcie!

"Lupin" nie kazał długo na siebie czekać. Jak podał Netflix, premiera składającego się z pięciu odcinków 2. sezonu będzie miała miejsce już 11 czerwca. Do daty premiery dorzucono zwiastun, który stawia na akcję, paryskie widoki i urok głównego bohatera, Assane'a Diopa (Omar Sy), przekręciarza zafascynowanego postacią francuskiego złodzieja i mistrza kamuflażu Arsène'a Lupina.

Lupin sezon 2 – zwiastun nowych odcinków

Jak pewnie pamiętacie, w finale 1. serii Diop został postawiony pod ścianą, kiedy w odwecie za jego działania porwano mu syna. Co dalej? "Żądza zemsty na Hubercie Pellegrinim rozbiła rodzinę Assane'a. Teraz przyparty do muru Assane musi opracować nowy, bardzo ryzykowny plan" – czytamy w oficjalnym opisie 2. sezonu.

Akcja pięciu nowych odcinków, które zobaczymy w czerwcu, rozpocznie się zaraz po wydarzeniach z finału. Syn Assane'a stanie się kartą przetargową, której Pellegrini chce użyć jako przynęty na naszego złodziejaszka. Czy Assane poradzi sobie, kiedy zostanie postawiony pod ścianą? Tego dowiemy się wkrótce, a potem możemy szykować się na ciąg dalszy. Twórcy "Lupina" już planują kolejne sezony.

Lupin sezon 2 – premiera 11 czerwca na Netfliksie

REKLAMA