10. sezon "American Horror Story" będzie legendarny – zapowiada Angelica Ross, jedna z gwiazd serialu

"Pose" (Fot. FX)

10. sezon "American Horror Story" cały czas powstaje, ale na światło dzienne wychodzi niewiele spoilerów. Angelica Ross obiecuje fanom, że jest na co czekać.

Angelica Ross po sukcesie serialu "Pose" dołączyła do grona ulubionych aktorów Ryana Murphy'ego. Ogladaliśmy ją już w "American Horror Story: 1984", a teraz zobaczymy ją w "Double Feature", czyli 10. sezonie antologii.

American Horror Story: Angelica Ross o 10. sezonie

W rozmowie z Entertainment Weekly aktorka zapewnia, że ten sezon będzie "legendarny".

– Szczerze mówiąc, ja po prostu bardzo się cieszyłam, że wracam do pracy. Kiedy zaczęłam czytać scenariusz pierwszych sześciu odcinków, czyli pierwszej połowy "[Double] Feature"... To moja ulubiona rola obok Candy [z "Pose"]. Mogę powiedzieć, że Candy prawdopodobnie zawsze pozostanie moim numerem 1 – do odwołania – ale mój wygląd w tym serialu zdecydowanie jest moim ulubionym ze wszystkich. Bardzo się cieszę na myśl o tym, że fani zobaczą, kim jest ta następna postać, bo myślę, że to będzie legendarne – mówi Angelica Ross.

American Horror Story sezon 10

"American Horror Story" (Fot. FX)

Aktorka cieszy się ze swojego wyglądu w "American Horror Story: Double Feature" przede wszystkim dlatego, że Ryan Murphy postawił na naturalną fryzurę i pozwolił jej być po prostu czarną kobietą.

– Ryan Murphy poprosił mnie, żebym miała naturalne włosy. Dlatego czuję się najpiękniejsza w tej roli. Oni robią z moimi naturalnymi włosami rzeczy, które podkreślają, że jestem czarną kobietą (...) – mówi aktorka.

10. sezon "American Horror Story" opowie dwie historie: jedną związaną z plażą, a drugą z morzem. Fani obstawiają różne możliwości, od nowej wersji "Szczęk" czy "Potwora z Czarnej Laguny", aż po historię związaną z tym, że w miejscu, gdzie kręcone jest AHS, w 1620 roku po raz pierwszy do brzegu Ameryki dopłynął statek Mayflower z kolonistami.

W obsadzie oprócz Angeliki Ross znajdują się: Leslie Grossman, Frances Conroy, Sarah Paulson, Finn Wittrock, Evan Peters, Kathy Bates, Billie Lourd, Adina Porter, Lily Rabe, Macaulay Culkin, Kaia Gerber, Ryan Kiera Armstrong, Paris Jackson i Spencer Novich.

REKLAMA