"Panic" – zwiastun serialu młodzieżowego. Małe miasteczko w Teksasie i niebezpieczna gra o wszystko

"Panic" (Fot. Amazon Prime Video)

Senne miasteczko, które pod osłoną nocy zmienia się w arenę gry o wielką sumę pieniędzy. To i wiele więcej obiecuje zwiastun "Panic" od Amazon Prime Video. Zobaczcie sami!

Amazon podzielił się zwiastunem nowego serialu dla młodzieży, "Panic", którego premiera zapowiadana jest na 28 maja. W głównej roli wystąpi Olivia Welch, znana z takich seriali, jak "Niewiarygodne" czy "Współczesna rodzina". Czy produkcja powtórzy sukces "Dziczy"?

Panic – zwiastun nowego serialu Amazon Prime

"Panic" to serial powstały o bestsellerową powieść Lauren Oliver o tym samym tytule. Historia opowiada o nastoletniej Heather, która marzy, by wyrwać się z rodzinnego miasteczka w Teksasie.

Każdego roku absolwenci tutejszej szkoły organizują grę nazywaną Paniką. Heather zawsze pogardzała zwyczajem, jednak tym razem główną nagrodę stanowi pokaźna suma pieniędzy, dzięki której dziewczyna miałaby szansę na opłacenie studiów. Heather postanawia dołączyć do gry – uczestnicy będą musieli zmierzyć się ze swoimi największymi lękami. Jak daleko posuną się, by wygrać?

Za scenariusz odpowiedzialna jest sama Lauren Oliver. W rolach głównych wystąpią Olivia Welch ("Niewiarygodne"), Mike Faist ("The Atlantic City Story"), Ray Nicholson ("Obiecująca. Młoda. Kobieta"), Camron Jones ("Noc Oczyszczenia") i Jessica Sula ("Krzyk").

W gronie producentów znaleźli się m.in. Jamie Travis ("Dziewczyny nad wyraz") oraz Leigh Janiak ("Krzyk").

Panic – premiera 28 maja na Amazon Prime Video

REKLAMA