Josie and the Pussycats wracają do "Riverdale". Twórca podzielił się zdjęciem z nowego odcinka 5. sezonu

"Riverdale" (Fot. CW)

Na powrót 5. sezonu "Riverdale" będziemy czekać aż do sierpnia, ale za to nie zabraknie niespodzianek. Jedną z nich zaspoilerował sam twórca, wrzucając do sieci zdjęcie scenariusza.

"Riverdale" ma obecnie przerwę w emisji – do 11 sierpnia według dat emisji w USA – ale prace nad nowymi odcinkami cały czas trwają. Twórca serialu Roberto Aguirre-Sacasa podzielił się nowym zdjęciem zza kulis.

Riverdale sezon 5: Powrót Josie and the Pussycats

Jak się okazuje, gotowy już jest scenariusz 15. odcinka 5. sezonu, a jego strona tytułowa zdradza to, czego fani spodziewali się od pewnego czasu: Josie and the Pussycats po dłuższej przerwie znów zagrają w Riverdale. Odcinek nosi tytuł "The Return of the Pussycats", jego scenarzystami są Ariana Jackson i Evan Kyle ze stałej ekipy "Riverdale", a reżyserką, Robin Givens, czyli serialowa Sierra, matka Josie.

W tym momencie nie wiadomo, jak dokładnie będzie wyglądać powrót zespołu Josie (Ashleigh Murray) i w której wersji go zobaczymy – czy w tej z poprzednich sezonów "Riverdale", czy raczej w tej ze spin-offu, "Katy Keene". Prawdopodobnie jednak będzie to pierwsza wersja – Asha Bromfield i Hayley Law, czyli Melody i Valerie z oryginalnego zespołu, sugerowały już w mediach społecznościowych, że znów je zobaczymy w serialu.

Josie and the Pussycats w oryginalnym składzie ostatnio pojawiły się w 2. sezonie "Riverdale". Melody i Valerie od tego czasu były nieobecne, z kolei Josie pozostała jedną z głównych postaci do końca 3. sezonu. Potem przeniosła się do "Katy Keene", jednak spin-off przetrwał tylko jeden sezon. Z odcinka "The Return of the Pussycats" mamy szansę dowiedzieć się, jak potoczyła się jej kariera poza miasteczkiem.

Riverdale sezon 5: Premiera 11. odcinka 12 sierpnia na Netfliksie

REKLAMA