Jakie seriale warto obejrzeć w najbliższym tygodniu? "Kto zabił Sarę?", "Master of None" i inne premiery

"Kto zabił Sarę?" (Fot. Netflix)

Ten tydzień w serialach będzie należeć do Netfliksa. Wraca meksykański thriller "Kto zabił Sarę?", a także produkcja "Master of None", która miała dłuższą przerwę w emisji.

Przed nami jeszcze jeden tydzień spod znaku Netfliksa. Streamingowy gigant pokaże nowe serie "Kto zabił Sarę?", "Master of None" czy "Special". Na Apple TV+ wraca z 2. sezonem "Trying", z kolei Amazon zaprezentuje antologię "Solos" w gwiazdorskiej obsadzie, ale niestety na razie nie we wszystkich krajach.

Kto zabił Sarę? (sezon 2) – 19 maja na Netfliksie

Meksykański serial "Kto zabił Sarę?" błyskawicznie stał się hitem na polskim Netfliksie – i równie błyskawicznie powraca z 2. sezonem. Co się wydarzy w nowych odcinkach? Po tym jak w jego ogródku zostaje znalezione tajemnicze ciało, Alex może wrócić do więzienia. W tym samym czasie bohater znajduje informacje, które każą mu sądzić, że jego siostra nie jest osobą, za jaką ją miał. Czy będzie w stanie dokonać swojej zemsty?

Marvel's M.O.D.O.K (nowość Hulu) – 21 maja w USA

"Marvel's M.O.D.O.K" to dorosła kreskówka, skupiająca się na tytułowym czarnym charakterze (w tej roli Patton Oswalt) i jego próbach podbicia świata. W obsadzie są też m.in. Aimee Garcia w roli żony M.O.D.O.K-a, Ben Schwartz jako jego syn i Melissa Fumero w roli jego córki. Twórcami są Patton Oswalt i Jordan Blum.

Solos (nowość Amazon) – 21 maja w USA

"Solos" to serialowa antologia Davida Weila ("Hunters"), która ma odkrywać "dziwne, piękne, bolesne, przezabawne, cudowne prawdy o tym, co to znaczy być człowiekiem". Serial będzie składać się z siedmiu odcinków, opowiadających historie oparte przede wszystkim na postaciach i dziejące się w teraźniejszości oraz przyszłości. Każde z bohaterów wybierze się w ekscytującą podróż do niepewnej przyszłości, by odkryć, że nawet w momentach największego odosobnienia wszystkich nas łączy ludzkie doświadczenie. W obsadzie są Uzo Aduba, Nicole Beharie, Anthony Mackie, Dan Stevens, Constance Wu, Anne Hathaway, Helen Mirren i Morgan Freeman. Premiera na razie tylko w USA i "wybranych krajach".

The Bite (nowość Spectrum) – 21 maja w USA

"The Bite" to nowy serial komediowy Roberta i Michelle Kingów, twórców "Żony idealnej". Akcja dzieje się w czasie kolejnej, znacznie bardziej śmiertelnej fali koronawirusa, który najwyraźniej zaczął zamieniać ludzi w zombie. Audra McDonald i Taylor Schilling grają dwie nowojorskie sąsiadki, Rachel i Lily, które "mierzą się z bezprecedensowymi czasami, ogarniając swoje kariery, bliskich i być może także... koniec świata?".

Master of None (sezon 3) – 23 maja na Netfliksie

"Master of None" powraca po przerwie. Składający się z pięciu odcinków 3. sezon będzie inny od poprzednich, bo tym razem w centrum uwagi znajdzie się Denise (Lena Waithe) i jej żona Alicia (Naomi Ackie). Zobaczymy współczesną opowieść o miłości, która w intymny sposób pokazuje blaski i cienie małżeństwa, problemy z płodnością oraz próby dążenia do samorozwoju – tak razem, jak i osobno. Uczuciowe wzloty przeplatają się z tragicznymi wydarzeniami, co skłania bohaterki do stawiania sobie egzystencjalnych pytań o sens miłości i życia. Reżyserem jest współtwórca serialu Aziz Ansari, który także napisał scenariusz wraz z Leną Waithe.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Run the World (nowość Starz) – premiera 16 maja w USA, zwiastun tutaj

· Special (sezon 2) – premiera 20 maja na Netfliksie, zwiastun tutaj

· Park Jurajski: Obóz Kredowy (sezon 3) – premiera 21 maja na Netfliksie

· Trying (sezon 2) – premiera 21 maja na Apple TV+, zwiastun tutaj

· The Chi (sezon 4) – premiera 23 maja w USA, zwiastun tutaj

REKLAMA