"Sprawa idealna" powraca z 5. sezonem – teaser i data premiery. Pustki w biurze i zapowiedź wielkich zmian

"Sprawa idealna" (Fot. Paramount+)

Jest data premiery i pierwszy teaser 5. sezonu "Sprawy idealnej". Czeka nas duże przetasowanie w obsadzie, bo odchodzi aż dwójka aktorów z oryginalnej ekipy.

"Sprawa idealna" powraca z nowymi odcinkami. Premiera 5. sezonu w USA na Paramount+ będzie miała miejsce 24 czerwca. HBO GO na razie nie podało polskiej daty premiery, ale wszystko wskazuje na to, że nic się nie zmieni i dalej będziemy oglądać serial równo z Amerykanami.

Sprawa idealna sezon 5: Teaser nowych odcinków

W 5. sezonie Diane (Christine Baranski) zastanawia się, czy aby na pewno powinna prowadzić afroamerykańską kancelarię wraz z Liz (Audra McDonald), po tym jak firma traci dwójkę swoich czołowych prawników. Tymczasem Marissa (Sarah Steele) wplątuje firmę w relację z Halem Wacknerem (Mandy Patinkin), zwykłym mieszkańcem Chicago, który otwiera własny sąd na zapleczu punktu ksero.

5. sezon "Sprawy idealnej" będzie składać się z 10 odcinków. W premierze pożegnamy Luccę (Cush Jumbo) i Adriana (Delroy Lindo). Oboje mieli odejść już w 4. sezonie, ale twórcy zmuszeni byli go skrócić ze względu na pandemię COVID-19. Na pewno czeka nas jeszcze jedna z charakterystycznych rozmów Diane z Adrianem – szczegóły znajdziecie w Entertainment Weekly.

Oprócz Patinkina do obsady dołączą australijska aktorka Charmaine Bingwa i aktor/gospodarz talk show Wayne Brady.

Sprawa idealna sezon 5: Premiera 24 czerwca w USA

REKLAMA