Joshua Jackson jako lekarz rodem z koszmaru w zwiastunie "Dr. Death" – nowego miniserialu Peacock

"Dr. Death" (Fot. Peacock)

Na pierwszy rzut oka to świetny lekarz – jednak skrywa mroczne oblicze. To i jeszcze więcej w zwiastunie "Dr. Death" z Joshuą Jacksonem w roli głównej.

W wakacje platforma Peacock wypuści nowy serial, opowiadający o genialnym neurochirurgu. Tytułowy "Dr. Death" skrywa jednak naprawdę mroczne oblicze.

Dr. Death – zwiastun serialu z Joshuą Jacksonem

W roli głównej występuje Joshua Jackson, ostatnio znany z roli w "The Affair". Wcieli się on w postać Christophera Duntscha, pracującego jako neurochirurg w szpitalu w Dallas. Charyzmatyczny lekarz jest niezwykle ceniony – aż do momentu, w którym wszystko się zmienia.

Gdy dochodzi do kolejnych śmierci podczas operacji, współpracownicy Duntscha, Robert Henderson (Alec Baldwin) i Randall Kirby (Christian Slater) zaczynają wątpić w dobre zamiary lekarza. Produkcja powstała na podstawie podcastu, który przedstawiał prawdziwą historię neurochirurga mordującego swoich pacjentów.

W obsadzie jest także AnnaSophia Robb ("Pamiętniki Carrie"), która wcieli się w postać prokurator współpracującą z Hendersonem i Kirbym, oraz Grace Gummer ("Mr. Robot"), która zagra Kim Morgan, asystentkę neurochirurga, zafascynowaną lekarzem zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Tytułową rolę początkowo miał grać Jamie Dornan ("The Fall"), ale wycofał się ze względu na opóźnienie zdjęć wywołane przez pandemię COVID-19.

Dokładna data premiery nie jest znana, nie wiadomo też, czy/kiedy "Dr. Death" będzie dostępny w Polsce.

Premiera Dr. Death latem w USA na Peacock

REKLAMA