Sam Page z "Dziewczyn nad wyraz" zapewnia, że pokochamy finał serialu. Co czeka Sutton i Richarda?

"Dziewczyny nad wyraz" (Fot. Freeform)

Wielkimi krokami zbliża się premiera piątego i zarazem finałowego sezonu "Dziewczyn nad wyraz". Czy Sutton i Richarda czeka szczęśliwe zakończenie? Sam Page uchyla rąbka tajemnicy.

"Dziewczyny nad wyraz " to serial opowiadający o losach trzech przyjaciółek – Jane (Katie Stevens), Kat (Aisha Dee) oraz Sutton (Meghann Fahy), pracujących w redakcji kobiecego magazynu "Scarlet". Mierząc się z wyzwaniami życia osobistego, bohaterki starają wspiąć się po szczeblach kariery i odnaleźć szczęście. Sam Page, wcielający się w postać Richarda zdradził, czego po finałowych odcinkach mogą oczekiwać widzowie.

Dziewczyny nad wyraz: Sam Page o finale serialu

Jednym z ważniejszych wątków serialu jest relacja Sutton i Richarda. Ich drogi rozeszły się pod koniec 4. sezonu - Richard chciał założyć rodzinę, zaś Sutton marzyła o rozwoju kariery. W wywiadzie dla Mirror Sam Page skomentował wątek zakochanych i zapewnił, że on wciąż będzie ważną częścią jej życia.

– Ona [Sutton] naprawdę stara się robić postępy na swojej ścieżce kariery i martwiła się, jak jej związek z Richardem na to wpłynie. W takich momentach poszliśmy w różnych kierunkach i Richard skończył ze swoją byłą, więc myślę, że musiał spróbować ułożyć sobie życie bez Sutton, co było bardzo trudne. W prawdziwym życiu nikt nie dostaje wszystkiego, co chce. Jeśli nie wrócą do siebie, stracą coś, na czym najbardziej im zależy. Jeśli się zejdą, jedno z nich nie otrzyma w pełni tego, czego pragnie od życia. To bardzo skomplikowane – powiedział Page.

dziewczyny nad wyraz sam page sutton richard

"Dziewczyny nad wyraz" (Fot. Freeform)

Wydaje się, że fani Richarda i Sutton mogą być rozczarowani ich wątkiem – jednak Page zapewnił, że widzowie pokochają finał i będą zadowoleni z obrotu spraw.

– Bez zdradzania czegokolwiek, myślę, że widzowie pokochają zakończenie serialu – dodał aktor.

Czy Sutton i Richard mogą liczyć na szczęśliwe zakończenie? Tego dopiero się dowiemy. Premiera 5. sezonu "Dziewczyn nad wyraz" w USA planowana jest na 26 maja. Nie wiadomo, kiedy finałowe odcinki pojawią się w Polsce.

Dziewczyny nad wyraz są dostępne na Netfliksie

REKLAMA