Brodaty Jamie Dornan w "The Tourist". Pierwsze zdjęcia z nowego serialu twórców "The Missing"

"The Tourist" (Fot. Two Brothers Pictures)

Trwają prace nad nowym serialem limitowanym BBC "The Tourist". Surowy klimat, pustynne krajobrazy – a jak w tym wszystkim prezentuje się Jamie Dornan?

Pod koniec stycznia zostało ogłoszone, że Jamie Dornan ("The Fall") zagra główną rolę w nowym serialu limitowanym BBC. Za produkcję odpowiada studio braci Harry'ego i Jacka Williamsów, Two Brothers Pictures ("Fleabag", "The Missing"). Twórcy podzielili się pierwszymi zdjęciami, które przedstawiają aktora w "The Tourist".

The Tourist: pierwsze zdjęcia Jamiego Dornana 

"The Tourist" to 6-odcinkowy thriller opowiadający o Brytyjczyku, którego spotykamy w samym sercu rozżarzonej australijskiej prowincji. Jest ścigany przez ogromną cysternę, usiłującą zepchnąć jego samochód z drogi. Mężczyzna budzi się w szpitalu – nie pamięta, co się stało, ani kim jest. Rozpoczyna podróż w celu ustalenia swojej tożsamości i tego, co się wydarzyło.

the tourist jamie dornan zdjecia

"The Tourist" (Fot. Two Brothers Pictures)

W obsadzie znajdują się także Danielle Macdonald ("Bird Box"), Shalom Brune-Franklin ("Line of Duty"), Ólafur Darri Ólafsson ("The Missing") i Alex Dimitriades ("The Cry"). Znany z "Mindhuntera" Damon Herriman zastąpi Hugo Weavinga, który odszedł z produkcji z powodu problemów z harmonogramem.

Data premiery serialu jeszcze nie jest znana. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo też, kiedy i na jakiej platformie "The Tourist" będzie dostępne w Polsce.

the tourist jamie dornan

"The Tourist" (Fot. Two Brothers Pictures)

REKLAMA