Ekipa "Przyjaciół" znów razem – zdjęcia i szczegóły z programu specjalnego z udziałem szóstki aktorów

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

"Friends: Reunion", czyli program specjalny z udziałem odtwórców głównych ról w kultowych "Przyjaciołach", już jest nakręcony i czeka na premierę. Zobaczcie pierwsze zdjęcia!

"Przyjaciele" wracają na nasze ekrany. 27 maja HBO Max pokaże w USA program specjalny z udziałem ekipy, która tworzyła kultowy serial.

Przyjaciele – powrót. Zdjęcia z odcinka specjalnego

Uwaga, nie będzie to kontynuacja "Przyjaciół", tylko długi wywiad, w którym wypowiadać się będą Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer, a także twórcy serialu, Kevin Bright, Marta Kauffman i David Crane. Nagranie już się odbyło i miało miejsce w tym samym studiu Warner Bros. w Burbank w Kalifornii, gdzie kręcono serial.

przyjaciele program specjalny

"Friends: Reunion" (Fot. HBO Max)

Kulisy wydarzenia opisuje magazyn "People", który także publikuje pierwsze zdjęcia z planu. Jak się okazuje, Warner Bros. odtworzył plan, którego aktorzy nie widzieli od 17 lat: mieszkanie Moniki i Rachel, mieszkanie Joeya i Chandlera, a nawet Central Perk z pomarańczową kanapą, która zawsze czekała na bohaterów.

"Zalało mnie dziesięć lat niezastąpionych wspomnień" – komentuje swoje pierwsze wrażenie Courteney Cox, serialowa Monica. "Zabawne, kiedy jesteśmy razem, to jest wrażenie, jakby w ogóle nie upłynął czas" – wtóruje jej Matt LeBlanc, czyli Joey.

Jak zdradza "People", oprócz wywiadu z ekipą program będzie zawierać też inne atrakcje, w tym wspólne czytanie scenariusza do odcinka "The One with The Jellyfish", odtwarzanie gry, w której Monica i Rachel przegrały mieszkanie, a także występy gości specjalnych, m.in. Reese Witherspoon (która grała siostrę Rachel), Lady Gagi, Davida Beckhama i Justina Biebera.

przyjaciele program specjalny

"Friends: Reunion" (Fot. HBO Max)

Cała szóstka odtwórców głównych ról przyznaje, że emocje podczas spotkania były ogromne. Wspominają też chemię, jaką mieli na planie i mają do dzisiaj. Przyznają, że pojawiło się to błyskawicznie. I w dużym stopniu przesądziło o sukcesie serialu.

– To było zabawne ze względu na postacie, a nie dlatego, że było aktualne. Nie było tam aktualnych żartów. Nie żartowali z O.J.-a Simpsona. Żartowali z postaci, z ludzi – i ludzie będą do tego wracać od czasu do czasu i znów to oglądać – mówi Matthew Perry, serialowy Chandler, o fenomenie "Przyjaciół".

Więcej tego typu wspomnień już za tydzień – szkoda tylko, że poznamy je z amerykańskich mediów. Polskie HBO GO na razie w ogóle nie planuje emisji programu specjalnego z ekipą "Przyjaciół". Prawdopodobnie będziemy musieli na niego poczekać do czasu wejścia HBO Max do naszego kraju.

przyjaciele program specjalny

Serial Przyjaciele jest dostępny na HBO GO

REKLAMA