Poznajcie nowe seriale CBS – zwiastuny "Good Sam", "Ghosts" i innych produkcji na sezon 2021/2022

"Good Sam" (Fot. CBS)

Telewizja CBS zaprezentowała zwiastuny nowych seriali. Wśród nich nowa odsłona "NCIS", "Good Sam" z Sophią Bush, a także komedia "Ghosts" z Rose McIver w roli głównej.

Stacja CBS zaprezentowała nową ramówkę i zwiastuny seriali zapowiedzianych na sezon 2021/2022. W czwartki w bloku komediowym pojawi się serial "Ghosts" ze znaną z "iZombie" Rose McIver w roli głównej. Wtorek będzie należeć do "FBI", w tym nowego spin-offu FBI: International". W środy widzowie będą oglądać serię limitowaną, będącą kontynuacją "CSI". Z kolei w "NCIS: Hawai'i", po raz pierwszy w historii całej franczyzy główną bohaterką będzie kobieta, grana przez Vanessę Lachey. Na midseason przeniesiono "Good Sam" z Sophią Bush i komedię "Smallwood" z Pete'em Holmesem w roli zawodowego gracza w kręgle.

Nowe seriale CBS na sezon 2021/2022: Ghosts

Oparte na brytyjskim formacie "Ghosts" przedstawi historię Samanthy i Jaya, pary dziennikarzy freelancerów, którzy postanawiają przerobić ogromną, podupadłą, wiejską posiadłość na motel. Jak się okazuje, miejsce zamieszkiwane jest przez duchy. W skład tej ekscentrycznej grupy wchodzą m.in. piosenkarz z epoki prohibicji, pompatyczny policjant z XVII wieku, nieżałujący substancji psychoaktywnych hipis czy żona barona z 1800 roku, będącego przodkiem Samanthy. Gdyby kłopotów było mało – okazuje się, że Samantha jako jedyna widzi niezwykłych lokatorów. Oprócz Rose McIver w obsadzie również Utkarsh Ambudkar, Danielle Pinnock, Brandon Scott Jones, Richie Moriarty, Asher Grodman, Sheila Carrasco, Román Zaragoza, Devan Chandler Long i Rebecca Wisocky.

Nowe seriale CBS na sezon 2021/2022: CSI: Vegas

"CSI: Vegas" będzie sequelem serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas". Akcja rozgrywa się w Las Vegas i przedstawi genialny zespół śledczy w czasach zagrożenia, mogącego doprowadzić do upadku całego Laboratorium Kryminalnego, tym samym wypuszczając na wolność tysiące skazanych zabójców. W rolach głównych wystąpią William Petersen, Jorja Fox i Wallace Langham, ponownie wcielając się w postaci Gila Grissom, Sary Sidle oraz Davida Hodgesa. Do obsady należą także Paula Newsome, Matt Lauria, Mandeep Dhillon oraz Mel Rodriguez. Jednym z producentów wykonawczych jest Jason Tracey.

Nowe seriale CBS na sezon 2021/2022: NCIS: Hawai'i

"NCIS: Hawai'i" opowie o pierwszej agentce specjalnej, odpowiedzialnej za NCIS Pearl Harbour. Główna bohaterka Jane Tennant rozkwitła i zyskała silną pozycję, pomimo przeciwności losu. Teraz, wraz ze swoim zespołem, bada poważne przestępstwa dotyczące personelu wojskowego, bezpieczeństwa narodowego oraz tajemnic rajskiej wyspy. W roli Jane wystąpi Vanessa Lachey. Do obsady należą także Yasmine Al-Bustami, Jason Antoon oraz Noah Mills. Producentami wykonawczymi są Matt Bosack, Jan Nash i Christopher Silber.

Nowe seriale CBS na sezon 2021/2022: FBI: International

"FBI: International" będzie nową produkcją od producenta Dicka Wolfa (serie "Prawo i porządek", "One Chicago"). Kolejna historia z serii "FBI" przedstawi elitarny zespół operacyjny Federalnego Biura Śledczego – międzynarodowy Fly Team z siedzibą w Pradze. Jego członkowie podróżują po całym świecie z misją śledzenia i neutralizowania zagrożeń wymierzonych w amerykańskich obywateli. Nie wolno im nosić broni, dlatego zespół Fly Team musi polegać na swojej inteligencji, szybkim myśleniu oraz czystej sile. Codziennie narażają swoje życie by chronić Stany Zjednoczone i ich mieszkańców.

Nowe seriale CBS na sezon 2021/2022: Good Sam

"Good Sam" to dramat medyczny z Sophią Bush ("Chicago P.D.") w roli utalentowanej, ale stłamszonej chirurg, która obejmuje rolę liderki, po tym jak jej sławny i pompatyczny szef – prywatnie jej ojciec – zapada w śpiączkę. Kiedy się budzi i chce wrócić do pracy, okazuje się, że teraz to on będzie jej podwładnym. W obsadzie oprócz Bush znajdują się Jason Isaacs, Edwin Hodge, Skye P. Marshall, Michael Stahl-David, Davi Santos, Omar Maskati i Wendy Crewson. Twórczynią jest Katie Wech.

REKLAMA