7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Homeland" (Fot. Showtime)

"Homeland" (Fot. Showtime)

"Homeland", "Community" i co/kto jeszcze? Znamy zwycięzców Critics' Choice TV Awards. A poza tym wiemy, że: oglądalność "Falling Skies" spada, January Jones została rudzielcem, morderca z "The Killing" nie miał łatwo, "Girls" może powrócić już w styczniu.

1. "Homeland", "Community", "Sherlock" triumfują w Critics' Choice TV Awards. Rozdano Critics' Choice TV Awards, a w nich... bez wielkich niespodzianek. Najlepszym serialem dramatycznym został "Homeland", a komediowym "Community". Najlepszy aktor w dramacie to Bryan Cranston ("Breaking Bad"), z kolei aktorka - Claire Danes ("Homeland"). Najlepszym aktorem komediowym wg amerykańskich krytyków jest Louis C.K. ("Louie"), a aktorki wybrano aż dwie - Zooey Deschanel ("New Girl") i Amy Poehler ("Parks and Recreation"). Dwie nagrody dostał "Sherlock" - dla najlepszego miniserialu i najlepszego aktora w miniserialu (Benedict Cumberbatch). Co ciekawe, wybrano też 5 najbardziej oczekiwanych nowych seriali: "The Following", "The Mindy Project", "Nashville", "The Newsroom", "Political Animals". Pełna lista nagrodzonych tutaj.

2. Spadła oglądalność "Falling Skies". Mimo że zapowiedzi 2. sezonu "Falling Skies" prezentowały się nieźle, serialowi spadła oglądalność. Dwugodzinną premierę 2. serii oglądało 4,5 mln widzów (współczynnik demo -1,5). To spadek o 24% - rok temu pilota widziało 5,9 mln Amerykanów - ale wciąż nie najgorszy wynik.

3. January Jones została rudzielcem. Czyżby January pozazdrościła powodzenia swojej madmenowej koleżance, Christinie Hendricks? To chyba jednak nie to... Tak czy siak w E! Online możecie zobaczyć rudą January Jones na zdjęciu z imprezy w Malibu.

4. Jest plakat "Political Animals". Mamy oficjalny plakat miniserialu USA Network, "Political Animals", opowiadającego o byłej pierwszej damie, która została sekretarzem stanu. Więcej o tym serialu tutaj.

5. Gwiazda "Pan Am" zagra u Scorsese. "Pan Am" na 99% już nie wróci, ale to nie znaczy, że aktorki nie mają co robić. Australijka Margot Robbie, czyli serialowa Laura, zagra główną rolę kobiecą w "The Wolf Of Wall Street" w reżyserii Martina Scorsese, u boku takich panów jak Leonardo DiCaprio i Jonah Hill. Będzie żoną głównego bohatera, granego przez DiCaprio.

6. Wywiad z mordercą z "The Killing". Morderca z "The Killing" miał naprawdę przerąbane: przez kilka miesięcy wszystko wiedział i musiał milczeć. Tutaj przeczytacie wywiad. Prośba: nie spoilerujcie w komentarzach, nie wszyscy widzieli finał serialu. Pisać co chcecie możecie pod moją recenzją finału "The Killing".

7. "Dziewczyny" wrócą już w styczniu? 1. sezon "Girls" właśnie się zakończył, ale serial może wrócić szybciej niż myślicie. Współproducent "Girls", Judd Apatow, napisał na Twitterze, że prawdopodobnie już w styczniu będą nowe odcinki.

REKLAMA