To już pewne: Mr. Big wróci w nowym "Seksie w wielkim mieście". Zabraknie za to słynnej kostiumografki

"Seks w wielkim mieście" (Fot. HBO)

Po miesiącach spekulacji jest oficjalne potwierdzenie: Mr. Big dalej będzie częścią "Seksu w wielkim mieście". W nowej serii nie zobaczymy za to kostiumów Patricii Field.

O tym, czy Mr. Big będzie czy nie będzie częścią nowego "Seksu w wielkim mieście", powstało mnóstwo artykułów w brukowcach, często sprzecznych ze sobą. Wreszcie jest oficjalne potwierdzenie od HBO Max: Chris Noth powróci w roli najważniejszego z chłopaków Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker).

Seks w wielkim mieście: Mr. Big wróci w nowej serii

Nie wiadomo, czy para będzie razem w 10-odcinkowej nowej serii, zatytułowanej "And Just Like That…", ale Michael Patrick King, producent serialu, zapewnia, że on również nie wyobrażał sobie tej historii bez Biga.

– Cieszę, że mogę znów pracować z Chrisem na planie "And Just Like That…". Jak moglibyśmy stworzyć nowy rozdział "Seksu w wielkim mieście" bez naszego Mr. Biga? – pyta producent w swoim oświadczeniu.

W serialu limitowanym "And Just Like That...", będącym kontynuacją kultowego "Seksu w wielkim mieście", Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis powrócą jako Carrie, Miranda i Charlotte, których życie i przyjaźń są nawet bardziej skomplikowane po 50-tce niż po 30-tce. Nie zobaczymy już natomiast Kim Cattrall w roli Samanthy. W zamian pojawią się nowe postacie, w tym Sara Ramirez ("Chirurdzy") w roli Che Diaz, postaci niebinarnej i queerowej, która prowadzi popularny podcast, gdzie regularnie pojawia się Carrie.

Seks w wielkim mieście wróci bez Patricii Field

Jak donosi EW.com, zabraknie także Patricii Field, pomysłodawczyni ikonicznych kostiumów Carrie Bradshaw. Kostiumografka tłumaczy swoją nieobecność pracą na planie "Emily w Paryżu" – nowego serialu Darrena Stara, twórcy oryginalnego "Seksu w wielkim mieście", który nie jest zaangażowany w produkcję "And Just Like That...".

– Nie mogłam być jednocześnie w Nowym Jorku, robiąc to, i w Paryżu, pracując nad "Emily w Paryżu". Powiedziałam im, żeby zadzwonili do mojej drogiej przyjaciółki Molly Rogers, która kiedyś też pracowała w moim sklepie. Ona robiła ze mną "Seks w wielkim mieście" od początku do końca. Znała to dobrze, więc to zrobi. Mój grafik był pełny – wyjaśniła Field.

Zdjęcia do "And Just Like That..." mają rozpocząć się latem w Nowym Jorku. Obecnie trwa pisanie scenariuszy i przygotowania do produkcji.

Seks w wielkim mieście jest dostępny na HBO GO

REKLAMA