Lady Gaga na spotkaniu po latach "Przyjaciół". Zobaczcie, jak śpiewa "Smelly Cat" razem z Lisą Kudrow

"Przyjaciele: Spotkanie po latach" (Fot. HBO Max)

Jeden z najlepszych momentów programu "Przyjaciele: Spotkanie po latach" to ten, w którym Lisa Kudrow śpiewa "Smelly Cat", a towarzyszy jej Lady Gaga. Zobaczcie to jeszcze raz!

"Przyjaciele" powrócili po 17 latach w programie specjalnym HBO Max. Udział wzięła cała główna obsada serialu: Jennifer Aniston (Rachel), David Schwimmer (Ross), Courteney Cox (Monica), Matthew Perry (Chandler), Lisa Kudrow (Phoebe) i Matt LeBlanc (Joey). Były anegdoty, historie z przeszłości, jak niedoszły romans Aniston i Schwimmera, a także goście specjalni.

Przyjaciele: Lisa Kudrow i Lady Gaga śpiewają Smelly Cat

Lisa Kudrow wykonała słynny utwór Phoebe "Smelly Cat". Dołączyła do niej Lady Gaga i obie artystki zaśpiewały piosenkę w duecie – pojawił się także... gospel!

– Dziękuję ci bardzo za to, że byłaś dla nas wszystkich tą osobą w "Przyjaciołach", która... nie wiem, czy to odpowiedni sposób, żeby to powiedzieć, ale była tą inną czy też tą, która była naprawdę sobą – powiedziała Gaga.

Ben Winston, reżyser programu "Przyjaciele: Spotkanie po latach", w wywiadzie dla Variety zdradził kulisy występu Lady Gagi.

– Zapytałem Lisę, czy byłaby gotowa to zaśpiewać, a ona na to, że tak, to będzie fajne. Zastanawialiśmy się nad kilkoma nazwiskami i uznaliśmy, że jeśli się uda, to Gaga będzie najlepszy wyborem, ponieważ trochę kojarzy się z Phoebe i łączy się z nią na wiele sposobów, tak jak sama to powiedziała podczas programu. To był naprawdę piękny moment. Lady Gaga skorzystała z okazji i to zrobiła– powiedział.

Reżyser dodał również, że Lisa Kudrow i Gaga praktycznie nie miały czasu na próby – jednak trzeba przyznać, że efekt robi wrażenie!

Przyjaciele: Spotkanie po latach jest dostępne na platformie HBO GO

REKLAMA