Jakie seriale warto obejrzeć w najbliższym tygodniu? "Historia Lisey", "Łasuch", "Feel Good" i inne premiery

"Historia Lisey" (Fot. Apple TV+)

Ten tydzień w serialach będzie należeć do "Historii Lisey" i "Łasucha" – czyli nowej produkcji Stephena Kinga na Apple TV+ i baśniowej apokalipsy na Netfliksie. Co jeszcze obejrzymy?

Przed nami tydzień ze skromniejszą liczbą premier. Podczas gdy na Apple TV+ startuje "Historia Lisey", Netflix pokaże powroty "Summertime" i "Feel Good" oraz "Łasucha" – komiksową nowość nakręconą w Nowej Zelandii. Za oceanem tymczasem powraca komediodramat "Why Women Kill".

Historia Lisey (nowość) – 4 czerwca na Apple TV+

"Historia Lisey" to miniserial oparty na książce Stephena Kinga z 2006 roku, łączącej w sobie horror, romans i thriller. Główną bohaterką jest Lisey Landon (Julianne Moore), wdowa po sławnym pisarzu (Clive Owen). Po serii niepokojących zdarzeń kobieta stawia czoła wspomnieniom z czasów małżeństwa, które celowo wyrzuciła ze swojej głowy. Autorem scenariusza jest sam King, który wyprodukował serial wraz z J.J. Abramsem.

Łasuch (nowość) – 4 czerwca na Netfliksie

"Łasuch" to oparta na komiksie postapokaliptyczna opowieść o chłopcu-jelonku, który wyrusza na niezwykłą przygodę. Wszystko zaczyna się od tego, że mały Gus (Christian Convery, "Legion") opuszcza swój dom w lesie i odkrywa, że świat został zniszczony przez kataklizm. Dołącza do mieszanej rodziny ludzi i ich dzieci, które tak jak on są hybrydami, i poznaje nową rzeczywistość oraz tajemnicę kryjącą się za jego wyjątkowym pochodzeniem.

Feel Good (sezon 2) – 4 czerwca na Netfliksie

"Feel Good" wraca z drugim i zarazem już finałowym sezonem. Mae Martin i Charlotte Ritchie znów wcielają się w postacie Mae i George – podczas gdy Mae ląduje na odwyku i zmaga się z duchami przeszłości, George stara się stworzyć na nowo swoją teraźniejszość. Czy one jeszcze mogą być razem, czy wręcz przeciwnie?

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Summertime (sezon 2) – premiera 3 czerwca na Netfliksie, zwiastun tutaj

· Why Women Kill (sezon 2) – premiera 3 czerwca w USA, zwiastun tutaj

REKLAMA