Musicalowy odcinek "Lucyfera" jak występ na Broadwayu. Aimee Garcia zdradza sekrety zza kulis

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Musicalowy odcinek "Lucyfera" przyniósł wiele zaskakujących coverów znanych utworów i szybko podbił serca fanów. Siniaki, improwizacje i shoty tequili. Jesteście ciekawi, jak wyglądały próby?

"Lucyfer" powrócił w ubiegły piątek z ośmioma nowymi odcinkami. Emocje jeszcze nie zdążyły opaść, a obsada już udziela wywiadów, w których odnosi się do pełnych emocji wydarzeń. Musicalowy odcinek, zatytułowany "Bloody Celestial Karaoke Jam," przedstawił fanom wiele świetnych coverów: "Another One Bites the Dust (występ obsady na boisku futbolowym), "Every Breath You Take" (z gwiazdą gościnną Debbie Gibson), miks "Bad to the Bone"/"No Scrubs", a także "Hell", "Wicked Games", "Just the Two of Us", "Smile" i "I Dreamed a Dream".

Lucyfer sezon 5B: Aimee Garcia o musicalu

Serialowa Ella, czyli Aimee Garcia zdradziła co nieco o kulisach produkcji w rozmowie z TVLine. Aktorka rozpoczęła od zdradzenia kulisów otwierającego odcinek coveru hitu grupy Queen.

– [Numer na boisku futbolowym[ był tak ogromny, dziesiątki profesjonalnych tancerzy i kamery wysokie jak dinozaury! Traciliśmy światło, ale to był jeden z tych magicznych, wyjątkowych momentów, gdzie masz 200 tancerzy, piosenkarzy, aktorów i innych artystów, a adrenalina rośnie. Kiedy skończyliśmy, czuliśmy się, jakbyśmy właśnie zakończyli występ na Broadwayu. Energia była fantastyczna, więc [ten numer] zdecydowanie się dla mnie wyróżnia – powiedziała.

lucyfer sezon 5b kevin alejnadro musical

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Zarówno Aimee Garcia, jak i serialowy Dan, Kevin Alejandro, mają taneczne wykształcenie. Serialowa Ella wspomniała, że czuli się jak dzieci w sklepie z zabawkami, naprawdę wczuwając się w to, co robią. Aktorka powiedziała również, że twerking wykonywany przez Chloe na oczach Lucyfera (Tom Ellis), był improwizacją Lauren German.

– To była Germ, totalnie Germ! Zawsze powtarzam, że to najzabawniejsza osoba w obsadzie, więc nic dziwnego, że to zrobiła – zdradziła aktorka.

Musicalowy odcinek poza świetną zabawą, przyniósł również sporo bólu. Podczas prób do wspólnej piosenki z Maze (Lesley-Ann Brandt), Aimee Garcia mocno się posiniaczyła, ale na szczęście mogła liczyć na wsparcie. Gdy mocno uderzyła się w kość w okolicach stopy, choreograf Brooke Lipton i kilku innych tancerzy ruszyło jej na ratunek, przynosząc okłady z lodem i maści, by była w stanie wytrzymać ostatnie ujęcie.

– Mam wiele siniaków na kolanach przez wspinanie się po tym stole! Społeczność tancerzy jest solidna, naprawdę czułam, że mnie wspierają – powiedziała Garcia.

lucyfer sezon 5b aimee garcia musical

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Na koniec aktorka ze śmiechem dodała, że większość obsady przed wejściem studia nagraniowego, pozwalała sobie na shoty tequili, by ukoić nerwy.

Lucyfer sezon 5B jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA