Jakie seriale będą w czerwcu na Canal+? "Leonardo" z Aidanem Turnerem, kanadyjski "Potwór" i inne nowości

"Leonardo" (Fot. Rai 1)

W czerwcu na Canal+ pojawi się kilka serialowych nowości, w tym kryminalna biografia Leonarda da Vinci z Aidenem Turnerem aka Poldarkiem w roli głównej. Co jeszcze zobaczymy na platformie?

Canal+ zapowiada naprawdę gorący czerwiec. W telewizji i na platformie Canal+ pojawi się m.in. niecodzienna biografia Leonarda da Vinci, którą współtworzy dla włoskiej telewizji Frank Spotnitz ("Z Archiwum X"). Oprócz tego czeka nas jeszcze kilka nowości z różnych krajów.

Czerwiec na Canal+: Nowy serial Potwór

canal+ czerwiec seriale

"Potwór" (Fot. Pixcom)

"Potwór" ("Le Monstre) to francuskojęzyczny serial inspirowany prawdziwą historią kanadyjskiej aktorki Ingrid Falaise. Sześcioodcinkowa produkcja opowie o młodej dziewczynie, która wychodzi za mąż za mężczyznę arabskiego pochodzenia. Jej życie szybko zmienia się w piekło, a kobieta staje się ofiarą okrutnego męża. Ucieczka wydaje się jednym wyjściem – jednak będzie to zadanie niemalże ponad siły. W rolach głównych włoski aktor Mehdi Meskar ("Marianne") i Rose-Marie Perrault ("Drwale").

Premiera na Ale kino+ w środę 2 czerwca o godz. 20:10, nowe odcinki na Canal + online w czwartki od 3 czerwca.

Czerwiec na Canal+: Nowy serial Leonardo

canal+ czerwiec leonardo

"Leonardo" (Fot. RAI 1)

"Leonardo" to serial o genialnym artyście łączący biografię z kryminałem. Leonardo da Vinci zostaje oskarżony o zabójstwo swojej muzy, Cateriny da Cremony. Podczas przesłuchania snuje opowieść o swoim życiu i ujawnia historie kryjące się za powstawaniem jego najwybitniejszych dzieł. W obsadzie znany z serialu "Poldark – Wichry losu" Aiden Turner, a także Matilda de Angelis ("Od nowa"), Freddie Highmore ("The Good Doctor") i James D'Arcy ("Atlas chmur", "Dunkierka).

Premiera na Canal+ Premium w czwartek 3 czerwca o godz. 21:00, nowe odcinki na Canal + online w piątki od 4 czerwca.

Czerwiec na Canal+: Nowy serial Beau Séjour

canal+ czerwiec seriale

"Beau Séjour" (Fot. Eén)

"Beau Séjour" to serial kryminalny z elementami nadprzyrodzonymi. W tytułowym małym hotelu blisko belgijsko-holenderskiej granicy budzi się nastoletnia Belgijka Kato Hoever i znajduje w łazience zakrwawione ciało – swoje własne. Dziewczyna nie pamięta ostatniego dnia swojego życia i próbuje odtworzyć, co się wydarzyło. Jak się okazuje, może komunikować się z niektórymi ludźmi. Serial zdobył duże uznanie wśród widzów oraz samego Stephena Kinga. W roli głównej Lynn Van Royen ("Tabula rasa"), która za tę kreację zdobyła nagrodę na festiwalu telewizyjnym w Monte Carlo.

Premiera na Ale kino+ w niedzielę 6 czerwca o godz. 20:10, nowe odcinki na Canal + online w poniedziałki od 7 czerwca.

Czerwiec na Canal+: Nowy serial Dziewięć kobietek

canal+ czerwiec seriale

"Dziewięć kobietek" (Fot. Canal+)

"Dziewięć kobietek" ("Neuf Meufs") to jedyny na liście serial komediowy. Francuska produkcja o pożądaniu przedstawi losy dziewięciu różnych kobiet, mieszkających obok siebie. Dzieli je niemal wszystko, ale każda z nich może być tematem fascynującej, intensywnej opowieści. Serial na podstawie scenariusza francuskiego dramaturga Diastème wyreżyserowała Emma de Caunes, laureatka Cezara. Na ekranie zobaczymy m.in. Philippe Katerine ("Niezatapialni"), Solène Rigot ("Sierota"), dziennikarkę Mademoiselle Angès czy Alicie Havę ("Mental"). Serial to oryginalna produkcja Canal+ Studio Canal TV.

Premiera na Canal+ Premium w piątek 25 czerwca o godz. 20:45, nowe odcinki na Canal + online w soboty od 26 czerwca.

REKLAMA