A czy wy zauważyliście córkę Toma Ellisa w "Lucyferze"? Niezwykłe cameo w sezonie 5B serialu Netfliksa

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Przy napiętej akcji trudno skupić się na czymś innym – jednak czasem w tle dzieją się równie ciekawe rzeczy. Spostrzegawczy fani zauważyli niezwykłego gościa na planie "Lucyfera".

"Lucyfer" powrócił z sezonem 5B. Nowe odcinki zaskoczyły widzów m.in. śmiercią detektywa Espinozy oraz faktem, że Lucyfer (Tom Ellis) obejmie boskie obowiązki. Chociaż główne wątki były absorbujące, fani dostrzegli także niezwykłe cameo!

Lucyfer sezon 5B: Córka Toma Ellisa w serialu

Nora Ellis, 16-letnia córka Toma Ellisa, została dostrzeżona przez fanów w serialu. Dziewczyna pojawia się w odcinku piętnastym, zatytułowanym "Is This Really How It's Going To End?!", i siedzi wśród innych żałobników na pogrzebie Daniela (Kevin Alejandro). Pojawiły się także spekulacje, że to zdjęcie córki Ellisa widnieje na jednym z plakatów "Wanted" na posterunku policji.

Lucyfer: Joe Henderson traci głowę na planie

Pojawienie się córki Ellisa to nie jedyne cameo w sezonie 5B. Showrunner produkcji, Joe Henderson, również zagrał w serialu. Producent wcielił się w rolę demona, którego głowa została odcięta przez anioła Jophiela (Miles Burris). Twórca serialu opowiedział o swoim wystąpieniu w wywiadzie dla serwisu CBR.

– Wyobraź sobie, że tej brody nie ma, potem pomyśl o nieumarłym demonie, który biegnie w kierunku anioła, a następnie widać, jak jego odcięta głowa przelatuje przed kamerą – opowiedział Henderson.

Twórca podzielił się też zdjęciem zza kulis na Twitterze, gdzie w zabawny sposób podziękował Milesowi Burrisowi za współpracę: "Z moim mordercą Jophielem na planie. Nie mógłbym zostać pozbawiony głowy przez bardziej uroczego gościa".

Jak doszło do "angażu" showrunnera? Henderson wyznał, że chodziło przede wszystkim o zmniejszenie kosztów produkcji.

– Chcieliśmy demona z odciętą głową. To wymaga przeznaczenia danej kwoty pieniędzy na daną ilość włosów, więc powiedzieli: "gdyby ten ktoś był łysy, byłoby taniej" i zapytali: "Joe, zgoliłbyś brodę?". Aktor, który grał Jophiela, był niesamowicie cierpliwy i miły podczas mojej pracy kaskaderskiej. Musiałem upaść na ziemię, ponieważ odcięto mi głowę – wspomina showrunner.

Czy możemy spodziewać się więcej takich występów w przyszłości? Niewykluczone, jednak tego dopiero się dowiemy. Data premiery 6. sezonu nie jest jeszcze znana.

Lucyfer jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA