Twórca "Jak poznałem waszą matkę" przyznaje, że dziś by usunął pewne rzeczy z serialu. Chodzi o Barneya?

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

Jak wątek Barneya Stinsona wybrzmiewałby w czasach #MeToo? Twórca "Jak poznałem waszą matkę" przyznaje, że chętnie by usunął niektóre rzeczy z serialu.

W kwietniu Hulu zamówiło "How I Met Your Father", spin-off "Jak poznałem waszą matkę", w którym zobaczymy, jak miłości poszukuje Hillary Duff. Tymczasem Carter Bays, jeden z twórców oryginału – i współproducent spin-offu – przyznał podczas ponownego seansu serialu, że nie wszystko mu się po latach w nim podoba.

Jak poznałem waszą matkę: Co wyciąłby twórca?

Bays, który współtworzył "Jak poznałem waszą matkę" z Craigiem Thomasem, zdradził na Twitterze, że jest w trakcie ponownego oglądania i w tym momencie kończy 3. sezon. I choć jeszcze nie dotarł do najsłabszych sezonów, już teraz przyznaje nie wszystkim, co widzi, jest zachwycony.

– Nie będę wchodził szczegóły, ale tylko powiem, że chciałbym wrócić do montażowni, zabawić się w George'a Lucasa i usunąć pewne rzeczy, których naprawdę chciałbym, żeby tam nie było i za którymi założę się, że nikt by nie tęsknił – napisał shwrunner.

O co chodzi? Jako że Bays zamieścił ten komentarz po obejrzeniu "Rebound Bro", 18. odcinka 3. serii, można przypuszczać, że ma na myśli wątki, które nie najlepiej wybrzmiewają w erze #MeToo. W tym odcinku, po kłótni z Tedem (Josh Radnor), Barney (Neil Patrick Harris) uczy Randy'ego Wharmpessa (Will Forte) sztuki podrywu w barze MacLaren's. Idzie mu tak sobie, dopóki nie zyskuje pomocy ze strony Robin (Cobie Smulders), grożąc jej, że wypuści jej sekstaśmę, gdyby się nie zgodziła.

Bays jednocześnie przyznał, że postać grana przez Willa Forte'a bawi go do dziś i chętnie zrobiłby o nim spin-off. Nie napisał, dlaczego ogląda stare odcinki ponownie, ale prawdopodobnie ma to związek z "How I Met Your Father". 10-odcinkowy nowy serial tworzą Isaac Aptaker i Elizabeth Berger ("This Is Us"), ale Bays i Carter są wśród producentów i można przypuszczać, że będą służyć pomocą.

Jak poznałem waszą matkę jest na Netfliksie

REKLAMA