6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Plotkara" (Fot. CW)

"Plotkara" (Fot. CW)

Nowy przystojniak w "Plotkarze". Nowa gorąca Latynoska w "Glee". "Pan Am" w Canal+. A oprócz tego "Girls", "Chirurdzy", "Political Animals".

1. Nowy przystojniak w "Plotkarze". E! Online dowiedziało się, że w 6. sezonie "Gossip Girl" zobaczymy zagranicznego biznesmena Jean-Pierre'a, który będzie trochę starszy niż główni bohaterowie serialu i oczywiście będzie miał francuski akcent.

2. Już kręcą 2. sezon "Girls". "Dziewczyny" dopiero co zakończyły swój 1. sezon, a w drodze już jest kolejny. Producent wykonawczy serialu Judd Apatow powiedział E! Online, że będzie to 10 odcinków (ich premiera prawdopodobnie już w styczniu), ale on bardzo chciałby, aby kolejny sezon miał ich już więcej. Inny news dotyczący "Dziewczyn": 27-letnia Jemima Kirke, czyli serialowa Jessa, jest w ciąży - swojej drugiej ciąży! Wraz z mężem mają już 20-miesięczną córeczkę Rafaellę. Nie wiadomo, czy błogosławiony stan aktorki wpłynie na 2. sezon "Girls", ale w kontekście tego, co wydarzyło się w finale pierwszego, nie jest to niemożliwe.

3. Gwiazda "Chirurgów" urodziła trzecie dziecko. Kolejna plotkarska wiadomość dotyczy Jessiki Capshaw z "Chirurgów: aktorka właśnie urodziła córeczkę. TV Guide pisze, że grana przez aktorkę Arizona powróci w 9. sezonie "Grey's Anatomy".

4. Kolejna gorąca Latynoska w "Glee". W 4. sezonie "Glee" zobaczymy znaną z programu "American Idol" Jessicę Sanchez. Na razie nie wiadomo, jaką rolę zagra ta utalentowana 16-latka, wiadomo, że pojawi się w trakcie sezonu, po zakończeniu obowiązków związanych z "Idolem". Poniżej dowód na to, że Jessica ma wielki talent.

http://youtu.be/tOYiSffcv9Y

5. Kto jeszcze zagra w "Political Animals"? W roli gościnnej w "Political Animals", nowym miniserialu USA Network, pojawi się znana z "Fringe" Blair Brown. Zagra Barbarę Berg, matkę reporterki, w którą wciela się Carla Gugino. Zobaczymy ją w 5. odcinku miniserialu. Z kolei David Monahan, którego ostatnio widzieliśmy w "Dexterze", pojawi się w 4. odcinku jako republikański kongresmen gej. Premiera "Political Animals" 15 lipca.

6. "Pan Am" w lipcu w Canal+. Wczoraj pisaliśmy, że "Pan Am" już nie powróci, dziś spieszymy donieść, że serial z pięknymi stewardessami w końcu zadebiutuje w Polsce. Premiera "Pan Am" w Canal+ zaplanowana jest na 14 lipca.

REKLAMA