Jakie seriale warto obejrzeć w najbliższym tygodniu? "Loki", 2. sezon "Lupina", powrót "Betty" i nie tylko

"Lupin" (Fot. Netflix)

W tym tygodniu startuje kolejny serialowy gigant z MCU, czyli "Loki". Poza tym możecie spodziewać się m.in. powrotu "Lupina" na Netfliksie i "Betty" na HBO.

Wszystkie oczy znów zwrócone na MCU i – dalej nieobecną w Polsce – platformę Disney+, bo oto startuje serialowy "Loki" z Tomem Hiddlestonem w tytułowej roli. Oprócz tego będziemy oglądać m.in. "Lupina", "Betty" i nowy europejski kryminał na Canal+.

Beau Séjour (nowość) – 6 czerwca na Ale kino+

"Beau Séjour" to serial kryminalny z elementami nadprzyrodzonymi, który startuje dziś o godz. 20:10 na Ale kino+ (od jutra na canalplus.com). Rzecz się dzieje w tytułowym małym hotelu blisko belgijsko-holenderskiej granicy, gdzie budzi się nastoletnia Belgijka Kato Hoever i znajduje w łazience zakrwawione ciało – swoje własne. Dziewczyna nie pamięta ostatniego dnia swojego życia i próbuje odtworzyć, co się wydarzyło. W roli głównej Kato Lynn van Royen ("Tabula rasa").

Loki (nowość) – 9 czerwca na Disney+

"Loki" to kolejny murowany hit Marvela i Disney+, którego akcja dzieje się po wydarzeniach z filmu "Avengers: Koniec gry". W głównej roli powraca Tom Hiddleston, w obsadzie są także Owen Wilson, Sophia Di Martino, Richard E. Grant, Gugu Mbatha-Raw, Wunmi Mosaku i Erika Coleman.

Lupin (sezon 2) – 11 czerwca na Netfliksie

"Lupin" błyskawicznie stał się hitem – i równie błyskawicznie powraca z 2. serią, w której zobaczymy bezpośrednią kontynuację wydarzeń z 1. sezonu. W finale Assane Diop (Omar Sy) został postawiony pod ścianą, kiedy w odwecie za jego działania porwano mu syna. Co dalej? "Żądza zemsty na Hubercie Pellegrinim rozbiła rodzinę Assane'a. Teraz przyparty do muru Assane musi opracować nowy, bardzo ryzykowny plan" – czytamy w oficjalnym opisie 2. sezonu.

Betty (sezon 2) – 12 czerwca na HBO GO

"Betty" wraca z 2. sezonem na HBO. W sześciu nowych odcinkach będziemy oglądać, jak bohaterki dorastają i podejmują nowe wyzwania. Akcja dzieje się jesienią 2020 roku w Nowym Jorku, w środku pandemii COVID-19.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Home Before Dark (sezon 2) – premiera 11 czerwca na Apple TV+, zwiastun tutaj

· Love, Victor (sezon 2) – premiera 11 czerwca w USA, zwiastun tutaj

REKLAMA