Jakiej płci jest Loki z MCU? Nowy teaser serialu Disney+ potwierdza przypuszczenia fanów

"Loki" (Fot. Disney+)

"Loki" już niebawem zadebiutuje na platformie Disney+. Najnowszy teaser po raz pierwszy w kinematografii Marvela potwierdził przypuszczenia fanów na temat jego płci.

"Loki", najnowsza produkcja z uniwersum Marvela dla Disney+, już w tę środę zadebiutuje na platformie. Pierwsze opinie amerykańskich dziennikarzy są bardzo entuzjastyczne, dlatego fani z niecierpliwością wyczekują serialu. Tymczasem najnowszy teaser potwierdził, że Bóg Psot (w tej roli powraca Tom Hiddleston) jest osobą niebinarną.

Jakiej płci jest Loki z serialu Marvela i Disney+?

Kwestia płci Lokiego nie jest czymś nowym. W komiksach od dawna sugerowano, że bohater to osoba niebinarna – co więcej, zostało to potwierdzone słowami Odyna do swoich dzieci: "mój synu, moja córko oraz moje dziecko, które jest obojgiem" (zobaczcie odpowiedni fragment). Do tej pory w kinematografii Marvela nie wspomniano nic na ten temat, dlatego fani są zachwyceni najnowszym teaserem.

W kartotece bohatera w TVA (Time Variance Authority), w rubryce "płeć", znalazła się informacja, że jest to osoba niebinarna. Nie wiadomo jednak, czy twórcy rozwiną wątek w serialu.

W produkcji u boku Toma Hiddlestona wystąpią także m.in. Owen Wilson jako agent Mobius, Gugu Mbatha-Raw jako Ravonna Renslayer, Wunmi Mosaku jako B-15 oraz Sophia Di Martino i Richard E. Grant w rolach, których szczegółów na razie nie znamy. Twórcą 6-odcinkowego serialu, którego akcja dzieje się po wydarzeniach z filmu "Avengers: Koniec gry", jest Michael Waldron ("Rick i Morty", "Heels").

Premiera Lokiego 9 czerwca na Disney+

REKLAMA