Jak prezentuje się nowa "Plotkara"? Zwiastun obiecuje romanse, twisty, tajemnice i nową Jenny Humphrey

"Plotkara" (Fot. HBO Max)

HBO Max wypuściło pełny zwiastun nowej "Plotkary", który pokazuje, co się zmieni, a co nie w stosunku do oryginału. Zobaczcie, kto teraz rządzi szkołą i jakie haki ma tytułowa Plotkara.

Po niecałej dekadzie od zakończenia oryginalnej "Plotkary" serial powraca w nowej odsłonie. Jak pokazuje pełny zwiastun, esencja serialu nie została naruszona: choć bohaterowie są bardziej zróżnicowani etnicznie, to wciąż są snobistyczne dzieciaki z elity Nowego Jorku. A wśród nich nowa dziewczyna, która przypomina miks Dana i Jenny Humphrey. Są też oczywiście nowe romanse, twisty jak z opery mydlanej i tajemnice, których ujawnieniem grozi Plotkara – już nie blogerka, a instagramerka.

Plotkara – zwiastun nowej wersji kultowego serialu

Składający się z 10 odcinków sezon przedstawi nam nową ekipę dzieciaków z prywatnej szkoły na Manhattanie, których śledzi czujne oko tytułowej Plotkary. Serial odniesie się również do tego, jak bardzo zmieniły się social media i sam Nowy Jork od czasów, kiedy paradowały po nim Blair i Serena. Nie zmieni się jedno: to wciąż będzie wypakowany romansowymi wątkami serial o nastolatkach, którzy mają wszystko i którzy większość życia spędzają wpatrując się w ekran smartfonów.

Główne role w nowej serii zagrają Emily Alyn Lind ("Zemsta"), Thomas Doherty ("Legacies"), Tavi Gevinson ("Scream Queens"), Adam Chanler-Berat ("It Could Be Worse"), Zion Moreno ("Pazury"), Whitney Peak ("Chilling Adventures of Sabrina"), Eli Brown ("Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki"), Johnathan Fernandez ("Zabójcza broń") i broadwayowski aktor Jason Gotay. Jako głos Plotkary powraca Kristen Bell.

Showrunnerem serialu jest Joshua Safran, producent oryginalnej "Plotkary", emitowanej w latach 2007–2012. W ekipie znajduje się także duet jej twórców, Josh Schwartz i Stephanie Savage. Serial na razie nie ma polskiej daty premiery.

Nowa Plotkara startuje 8 lipca w USA na HBO Max

REKLAMA