Mnóstwo uroczych wpadek z planu "Łasucha" – zobaczcie, jak powstawał nietypowy serial o apokalipsie

"Łasuch" (Fot. Netflix)

"Łasuch", czyli opowieść o chłopcu-jelonku przemierzającym świat w czasie apokalipsy, to jeden z największych ostatnio sukcesów Netfliksa. Zobaczcie najsłodsze wpadki świata z planu serialu.

"Łasuch" to adaptacja komiksu  Jeffa Lemire'a o tym samym tytule. Serial Netfliksa opowiada o Gusie (Christian Convery), chłopcu z różkami jelenia, który odkrywa, że świat został zniszczony przez kataklizm. Jak się okazuje, nieliczne grupy ludzi ocalałe z katastrofy polują na dzieci takie jak Gus. Serial został dobrze przyjęty, a amerykańskie media nazywają go połączeniem "Bambiego" i "Mad Maxa". Jesteście ciekawi, co działo się na planie tej specyficznej opowieści?

Łasuch – słodkie wpadki z planu serialu Netfliksa

Netflix podzielił się materiałem wideo, na którym uwiecznione są wpadki aktorów podczas kręcenia serialu. Dużo śmiechu, trochę pomylonych kwestii, a nawet dosłowny upadek na planie, który przytrafił się odtwórcy głównej roli – a wszystko to w przepięknych okolicznościach przyrody, jako że serial powstawał w Nowej Zelandii.

W obsadzie "Łasucha" są również Nonso Anozie ("Zoo", "Gra o tron"), Adeel Akhtar ("Ghosted"), Will Forte ("The Last Man on Earth") oraz James Brolin ("Scenki z życia") w roli narratora. Showrunnerem jest Jim Mickle, współtwórca "Hapa i Leonarda", a w gronie producentów znajduje się świetnie znany fanom Marvela Robert Downey Jr.

Serial na razie nie otrzymał zamówienia na kolejny sezon. Jeśli zastanawiacie się, czy warto dać szansę tej opowieści –  zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją.

Łasuch jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA