"The Chair" z Sandrą Oh z wcześniejszą premierą – zobaczcie pierwsze zdjęcia z serialu Netfliksa

"The Chair" (Fot. Netflix)

Była już lekarką i brytyjską agentką romansującą z zabójczynią, a teraz zobaczymy ją w roli profesorki. Mamy pierwsze zdjęcia z "The Chair" z Sandrą Oh w roli głównej.

Netflix wypuścił pierwsze zdjęcia z nowego serialu "The Chair" i jednocześnie poinformował o zmianie daty premiery: już nie 27 sierpnia, a 20 sierpnia.

The Chair: Zdjęcia z serialu Netfliksa z Sandrą Oh

Składający się z sześciu odcinków komediodramat opowiadać będzie o nowej szefowej katedry angielskiego na fikcyjnym uniwersytecie Pembroke. Profesor Ji-Yoon Kim (Sandra Oh) czekają wyzwania jako pierwszą kobietę na tym stanowisku i jednocześnie jedną z niewielu osób z kadry uniwersyteckiej, które nie są białe.

W obsadzie "The Chair" są także Jay Duplass ("Transparent"), Holland Taylor (ostatnio "Hollywood"), Nana Mensah ("New Amsterdam"), Bob Balaban ("The Politician"), David Morse ("Ucieczka z Dannemory") i Everly Carganilla ("After Party").

Twórczynią i showrunnerką serialu jest Amanda Peet ("Togetherness"), a producentami ekipa "Gry o tron": David Benioff (mąż Amandy Peet), D.B. Weiss i Bernie Caulfield. To debiut Peet w roli showrunnerki i scenarzystki telewizyjnej, ale wcześniej aktorka stworzyła dwie sztuki: wystawiane w Nowym Jorku "The Commons of Pensacola" i "Our Very Own Carlin McCullough" w Los Angeles.

Premiera The Chair 20 sierpnia na Netfliksie

REKLAMA