Kto ukradł naszyjnik "Damie z gronostajem"? Lupin grasuje po Krakowie w akcji promocyjnej Netfliksa

"Lupin" (Fot. Netflix)

Dziś na Netfliksie pojawił się 2. sezon "Lupina". Jednocześnie donosimy, że paryski złodziejaszek grasuje po Krakowie – zobaczcie, co się wydarzyło w Muzeum Narodowym.

Netflix często strzela w dziesiątkę z akcjami promocyjnymi, mającymi na celu przybliżenie filmów i seriali platformy polskim widzom. Do kolekcji świetnych pomysłów możemy dodać jeszcze jeden.

Lupin ukradł naszyjnik Damie z gronostajem

W serwisach społecznościowych pojawiły się tajemnicze zdjęcia billboardu wiszącego na gmachu Muzeum Narodowego w Krakowie. Znajduje się na nim "Dama z gronostajem" Leonarda da Vinci, tyle że... bez charakterystycznego naszyjnika. "Kto się na to połasił?"? – pyta muzeum na Twitterze. A odpowiada sam Omar Sy: "Lupin nie jest złodziejem. Jest pani fanem".

Imponujące zdjęcia ogromnego billboardu na Muzeum Narodowym możecie obejrzeć na Onecie. Z kolei na Netfliksie znajdziecie już pięć nowych odcinków serialu "Lupin", w których zobaczycie, jak daleko posunie się Assane Diop (Omar Sy), by ratować syna, po tym co wydarzyło się w dramatycznej końcówce finału 1. serii.

Choć Netflix nie zapowiedział jeszcze oficjalnie 3. sezonu "Lupina", odtwórca głównej roli potwierdził, że jest on w planach. I na tym raczej się nie skończy – twórcy mają bardzo ambitne plany.

Lupin – sezon 2 już jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA