Co dalej u Mel i Jacka? Zwiastun 3. serii "Virgin River" zapowiada mnóstwo gorących scen i zwrotów akcji

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Mel i Jack założą rodzinę... czy raczej się rozstaną? Zwiastun 3. sezonu "Virgin River" zapowiada kolejną dawkę melodramatu i scen jeszcze gorętszych niż wszystkie dotychczasowe.

Gotowi na kolejną dawkę twistów, romansów i małomiasteczkowych dramatów? Netflix pokazał pełny zwiastun 3. sezonu "Virgin River", w którym nie brak atrakcji.

Virgin River sezon 3 – zwiastun nowych odcinków

Jack (Martin Henderson) oczywiście przeżył to, co wydarzyło się w samej końcówce 2. serii, i teraz już romansuje w najlepsze z Mel (Alexandra Breckenridge) na oczach całego miasteczka. "Jeśli jesteś mądry, dasz tej damie pierścionek i założycie rodzinę" – radzi mu jeden z mieszkańców Virgin River. I w tym momencie sprawy się komplikują, bo wszystko wskazuje na to, że Mel, owszem, chciałaby mieć dziecko, ale Jack już niekoniecznie. Inne spoilery, które pojawiają się w zwiastunie, to m.in. nowy chłopak Charmaine i sugestia, że Docowi grozi mu utrata wzroku.

W oficjalnym opisie 3. sezonu "Virgin River" Netflix obiecuje takie atrakcje, jak pogrzeb, pożar, rozwód, huragan i nowy romans. Wypakowany zwrotami akcji sezon ma utrzymywać widzów od początku do końca na krawędzi fotela.

Do obsady dołączy kilka nowych osób. Zibby Allen ("Flash") zagra Brie, siostrę Jacka – inteligentną i odważną prawniczkę, która potrafi się też dobrze bawić. Stacey Farber ("Superman & Lois") wcieli się postać Tary Anderson, córki Lilly, która pomaga matce w wychowywaniu Chloe. Kai Bradbury ("Motherland: Fort Salem") pojawi się z kolei w roli chłopaka o imieniu Denny.

Premiera 3. sezonu Virgin River 9 lipca na Netfliksie

REKLAMA