Dalsza droga Ciri w teaserze 2. sezonu "Wiedźmina". Netflix zapowiada też konwent dla fanów Białego Wilka

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Na zakończenie geekowskiego tygodnia Netflix pokazał pierwsze fragmenty 2. sezonu "Wiedźmina", zapowiedział też specjalny konwent dla fanów. Zobaczcie, co słychać u Ciri!

2. sezon serialu "Wiedźmin" już jest nakręcony, ale Netflix na razie oszczędnie dzieli się materiałami z planu. Na zakończenie Geeked Week pokazany został króciutki teaser z Ciri (Freya Allan) – księżniczka rozpoczyna szkolenie na wiedźminkę.

Wiedźmin sezon 2: Teaser z Ciri w roli głównej

2. sezon serialu będzie opierał się na "Krwi elfów", pierwszej z powieści Andrzeja Sapkowskiego z cyklu o wiedźminie. Przekonany, że Yennefer (Anya Chalotra) zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii (Henry Cavill) zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna – dom swojego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Teaser z Ciri to na razie wszystko, co możemy zobaczyć z 2. sezonu "Wiedźmina". Ale już wkrótce będzie więcej, bo Netflix i CD Projekt RED ogłosili, że w piątek 9 lipca 2021 roku odbędzie się pierwszy WitcherCon – konwent dla fanów Białego Wilka.

W programie m.in. panele z udziałem osób, które powołały do życia Wiedźmina w grze i na ekranie; informacje i materiały zza kulis; możliwość przyjrzenia się z bliska procesowi tworzenia i produkcji gier CD Projekt RED, w tym nadchodzącej gry na urządzenia mobilne The Witcher: Monster Slayer; prezentacje dotyczące komiksów i sprzętu dla fanów, a także serialowego "Wiedźmina", licencjonowanych produktów i filmu anime "Wiedźmin: Zmora Wilka". Pierwsza relacja z WitcherConu rozpocznie się na Twitchu i YouTube 9 lipca o godz. 19:00, a druga - 10 lipca o 3:00 rano.

2. sezon "Wiedźmina" pojawi się na Netfliksie w czwartym kwartale 2021 roku – na razie nie znamy dokładnej daty premiery.

Wiedźmin jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA