Jakie seriale warto obejrzeć w najbliższym tygodniu? "Szkoła dla elity", "Physical", "Katla" i inne premiery

"Szkoła dla elity" (Fot. Netflix)

W tym tygodniu szykuje się sporo ciekawych premier w serialach. Wśród nich "Physical" z Rose Byrne, islandzka "Katla" i 4. sezon "Szkoły dla elity". Co jeszcze warto obejrzeć?

Przed nami tydzień z dużą liczbą premier, choć niestety nie wszystkie dotrą do Polski. Na HBO GO wracają "Dave" i "Pokolenie", a na Netfliksie "Szkoła dla elity". Tymczasem Apple TV+ zabierze nas do świata aerobiku w serialu "Physical".

Kevin Can F**k Himself (nowość AMC) – 13 czerwca w USA

"Kevin Can F**k Himself" to nowy komediodramat stacji AMC, w którym historia o typowej sitcomowej żonie przybiera bardzo mroczny obrót. W roli głównej Annie Murphy ("Schitt's Creek"), twórcą jest Craig DiGregorio ("Shrill", "Workaholics"). Niestety, na razie nie ma polskiej daty premiery.

Blindspotting (nowość Starz) – 13 czerwca w USA

Blindspotting" to nowa wersja filmu indie pod tym samym tytułem (w Polsce – "Zaślepieni"). Zobaczymy w niej historię Ashley (Jasmine Cephas Jones), kobiety, której życie się zmieniło, kiedy Miles (Rafael Casal), jej partner i ojciec jej dziecka wylądował w więzieniu. Twórcami są Rafael Casal i Daveed Diggs. Serial na razie nie ma polskiej daty premiery.

Dave (sezon 2) – 17 czerwca na HBO GO

Lil Dicky powraca w 2. sezonie serialu "Dave". W zwiastunie zobaczycie, jak główny bohater zmaga się m.in. z brakiem weny twórczej i aplikacjami randkowymi. W gościnnej obsadzie nowej serii znajdują się Kendall Jenner, Hailey Bieber, Kareem Abdul-Jabbar i nie tylko.

Katla (nowość) – 17 czerwca na Netfliksie

"Katla" to nowy islandzki serial, którego twórcą jest Baltasar Kormákur ("W pułapce"). Zobaczymy w nim, co się dzieje w spokojnym małym miasteczku Vik rok po erupcji podlodowcowego wulkanu, który wciąż jest aktywny. Podczas gdy ludzie ewakuują się z okolicy, spod topniejącego lodu zaczynają się wyłaniać tajemnicze elementy z czasów prehistorycznych.

Szkoła dla elity (sezon 4) – 18 czerwca na Netfliksie

"Szkoła dla elity" wraca z 4. sezonem, w którym wiele się zmieni. W Las Encinas pojawi się surowy dyrektor i czwórka nowych uczniów. Będą nowe romanse, gorące plotki i kolejna tajemnica. Po 3. sezonie z serialu odeszli Ester Expósito (Carla), Danna Paola (Lucrecia), Jorge López (Valerio), Álvaro Rico (Polo) i Mina El Hammani (Nadia). Na ich miejsce wchodzą Andrés Velencoso, Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi, Pol Granch i Diego Martín. Grani przez nich bohaterowie mają stać się częścią świata Las Encinas i spotkają się z Guzmánem, Samuelem, Anderem, Omarem, Rebecą i Cayetaną.

Physical (nowość) – 18 czerwca na Apple TV+

"Physical" to nowy serial Apple TV+, którego akcja dzieje się w latach 80., czyli w czasach kiedy świat zwariował na punkcie aerobiku. Rose Byrne ("Mrs. America", "Damages") zagra Sheilę Rubin, pokorną, stłamszoną żonę z San Diego, która wspiera kandydaturę męża (Rory Scovel, "Superstore") do lokalnego parlamentu. Udając żonę idealną, Sheila walczy z osobistymi demonami i ukrywa przed światem to, jaka jest naprawdę oraz że ma mroczne poczucie humoru. W pewnym momencie kobieta zaczyna odkrywać świat aerobiku i dzięki niemu odzyskuje siłę.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Tuca & Bertie (sezon 2) – premiera 13 czerwca w USA, zwiastun tutaj

· The Republic of Sarah (nowość CW) – premiera 14 czerwca w USA, zwiastun tutaj

· Black Summer (sezon 2) – premiera 17 czerwca na Netfliksie, zwiastun tutaj

· Pokolenie (sezon 1B) – premiera 17 czerwca na HBO GO, zwiastun tutaj

· iCarly (powrót po latach) – premiera 17 czerwca w USA

REKLAMA