"The Morning Show" wraca z 2. sezonem – zwiastun i data premiery. Julianna Margulies dołącza do obsady

"The Morning Show" (Fot. Apple TV+)

Gotowi na 2. sezon "The Morning Show"? Apple TV+ pokazało zwiastun nowych odcinków, w których jedną z ważnych ról zagra Julianna Margulies – żona idealna we własnej osobie.

Co powiecie na powrót do miasta, które nigdy nie śpi? Apple TV+ pokazało zwiastun 2. sezonu "The Morning Show" z Jennifer Aniston i Reese Witherspoon w roli prezenterek popularnego programu telewizji śniadaniowej.

The Morning Show sezon 2 – trailer i data premiery

Do obsady dołącza Julianna Margulies ("Żona idealna"), która zagra Laurę Peterson, nową prezenterkę UBA News i zarazem prawdziwą ikonę w telewizyjnym światku. A do tego kobietę, która przebiła się na sam szczyt, choć nie należało to do najłatwiejszych zadań na świecie.

– Laura zaczynała w programie w stylu "Dateline". Jest gwiazdą UBA i ikoną na poziomie Diane Sawyer. Chcieliśmy stworzyć postać mentorki dla Bradley [postaci Witherspoon], kogoś, kto robi wszystko inaczej – opowiada showrunnerka serialu Kerry Ehrin w rozmowie z EW.com.

W zwiastunie 2. sezonu "The Morning Show" widzimy również wysiłki, by nakłonić Alex (Aniston) do powrotu do programu, po tym jak z niego zrezygnowała w finale 1. sezonu. Pojawia się też jej następca – Eric Nomani, którego gra Hasan Minhaj z "Patriot Act". Z kolei Steve Carell powraca jako oskarżony o molestowanie seksualne były prezenter Mitch Kessler, którego widzimy w trakcie udzielania wywiadu.

2. sezon The Morning Show od 17 września na Apple TV+

REKLAMA