Pojawił się pierwszy teaser "American Horror Stories". Przed nami 16 różnych historii w klimatach horroru

"American Horror Stories" (Fot. FX)

Tego lata na naszych ekranach zagości "American Horror Stories", pierwszy spin-off "American Horror Story". Co już wiemy o nowym serialu Ryana Murphy'ego?

Świat "American Horror Story" się powiększa. 15 lipca w telewizji FX zadebiutuje "American Horror Stories", czyli pierwszy spin-off serialu.

American Horror Stories – teaser nowego serialu

"Strach przybiera nową formę. Pokręcona nowa antologia" – takie hasło pojawia się w pierwszym teaserze. Nie dowiadujemy się nic o fabule, ale za to możemy rzucić okiem na logo serialu, a zwłaszcza słowo "Stories", w które wpleciony jest m.in. wąż, czaszki i narzędzia tortur.

Jak zdradził wcześniej twórca serialu Ryan Murphy, "American Horror Stories" ma składać się 16 godzinnych odcinków, z których każdy opowie inną historię. Serial zagłębi się w mity, legendy i tradycje w klimatach horroru, a wiele odcinków będzie zawierać gwiazdy "American Horror Story", które znamy i kochamy.

Poza tym o serialu wiemy bardzo niewiele, nawet obsada pozostaje zagadką. Ostatnio Murphy wrzucił zdjęcie, na którym pojawiają się Kevin McHale ("Glee"), Dyllón Burnside ("Pose"), Charles Melton ("Riverdale") i Nico Greetham ("The Prom") – prawdopodobnie zagrają oni w jednym odcinku. Kiedy ogłaszano zamówienie dla serialu, na Zoomie razem z Murphym cieszyli się m.in. Evan Peters, Taissa Farmiga, Cody Fern i Angela Bassett, ale ich obecność w obsadzie nie została potwierdzona.

Pojawiła się również informacja, że jeden z odcinków wyreżyseruje Sarah Paulson. Prawdopodobnie możemy też liczyć na jej występ przed kamerą.

REKLAMA