"Political Animals": Obrazki w stylu kampanii Obamy

"Political Animals" (Fot. USA Network)

"Political Animals" (Fot. USA Network)

Serią bardzo fajnych animowanych obrazków w stylu tych z kampanii Obamy z 2008 roku promuje się "Political Animals", nowy miniserial polityczny, który debiutuje w lipcu.

15 lipca na antenie USA Network debiutuje miniserial "Political Animals" 6-odcinkowy sezon opowiadać będzie o Elaine Barrish (Sigourney Weaver), rozwiedzionej pierwszej damie, która została sekretarzem stanu, wcześniej tracąc szansę na prezydencką nominację. Teraz musi walczyć o rodzinę i budować karierę na nowo.

Sebastian Stan zagra jej syna, T.J.-a, zagubioną duszę, zmagającą się z uzależnieniem. Jego brat bliźniak Douglas (James Wolk) będzie dla odmiany perfekcyjny. W roli narzeczonej Douga zobaczymy Brittany Ishibashi. W serialu zobaczymy też dziennikarkę, która przez lata zajmowała się niszczeniem kariery Elaine, by na koniec zostać jej sojuszniczką (w tej roli Carla Gugino).

Wiceprezydentem będzie Dylan Baker, ostatnio widziany w roli szalonego mordercy w "The Good Wife", a prezydentem znany z "Heroes" Adrian Pasdar. Z kolei znana m.in. z "Requiem dla snu" Ellen Burstyn zagra Margaret Barrish, matkę pani sekretarz. Ma to być twarda babka z Chicago, która w młodości tańczyła w Las Vegas.

Serwis TV Guide zaprezentował serię animowanych grafik od USA Network. Są one utrzymane w konwencji słynnego plakatu "Hope" Baracka Obamy z 2008 roku. Na każdym jest ta sama postać zaprezentowana z dwóch różnych punktów widzenia.

Przypomnijmy jeszcze oryginał, czyli plakat Obamy z 2008 roku.

REKLAMA