Jakie seriale warto obejrzeć w najbliższym tygodniu? "Rick i Morty", "Sprawa idealna", "Bosch" i inne premiery

"Rick i Morty" (Fot. Adult Swim)

Przed nami znów tydzień bardzo mocny serialowo. Czekają nas nowe sezony "Ricka i Morty'ego", "Sprawy idealnej", "Central Parku" czy "Boscha" – i na tym nie koniec!

W tym tygodniu będzie się działo – przede wszystkim na HBO GO, gdzie wyląduje cały "Rick i Morty" wraz z premierowym odcinkiem 5. sezonu. Równie mocno oczekiwana premiera to 5. sezon "Sprawy idealnej". Co poza tym? Na Netfliksie "Sex/Life", na Apple TV+ "Central Park", na Canal+ "Dziewięć kobietek", na Amazonie "Bosch", a na AMC 2. sezon "Preachera".

Rick i Morty (sezon 5) – 21 czerwca na HBO GO

Dorosła kreskówka "Rick i Morty" powraca z 5. sezonem, który – w odróżnieniu od poprzednich – będziemy mogli oglądać na bieżąco na HBO GO. Start w poniedziałek 21 czerwca, tego samego dnia do serwisu zostaną dodane cztery poprzednie sezony. Już teraz możecie zobaczyć kompletnie szaloną scenę otwarcia. Znamy też częściowo listę gości, na której znajdują się Alison Brie, Timothy Olyphant i Christina Ricci, a także Susan Sarandon powracająca w roli terapeutki Jerry'ego i Beth.

Preacher (sezon 2) – 21 czerwca na AMC

W poniedziałek 21 czerwca o godz. 22:00 na AMC będzie miała miejsce telewizyjna premiera 2. sezonu "Preachera" w Polsce. Nowa seria ma w sobie jeszcze więcej akcji, makabry i czarnego humoru niż 1. sezon – widzowie będą mogli śledzić podróż w dosłownym poszukiwaniu Boga, który… uciekł z Nieba. W głównej roli powraca Dominic Cooper jako Jesse, tytułowy kaznodzieja z Teksasu. W podróży towarzyszą mu Tulip, jego prawdziwa miłość o niestabilnej naturze, oraz najlepszy przyjaciel Cassidy, 119-letni irlandzki wampir. Ekscentryczne trio trafia do Nowego Orleanu, gdzie musi unikać lokalnych gangsterów i niebezpiecznych tajnych agentów w białych garniturach.

Sprawa idealna (sezon 5) – 25 czerwca na HBO GO

"Sprawa idealna" rozpocznie w piątek 5. sezon. W premierze pożegnamy Luccę (Cush Jumbo) i Adriana (Delroy Lindo), a w kolejnych odcinkach zobaczymy, jak Diane (Christine Baranski) zastanawia się, czy aby na pewno powinna prowadzić afroamerykańską kancelarię wraz z Liz (Audra McDonald), po tym jak firma traci dwójkę swoich czołowych prawników. Tymczasem Marissa (Sarah Steele) wplątuje firmę w relację z Halem Wacknerem (Mandy Patinkin), zwykłym mieszkańcem Chicago, który otwiera własny sąd na zapleczu punktu ksero.

Central Park (sezon 2) – 25 czerwca na Apple TV+

Na Apple TV+ powróci animowany serial "Central Park". W 2. sezonie do obsady dołączy Emmy Raver-Lampman jako nowy głos Molly – już teraz możecie ją usłyszeć w zwiastunie.

Bosch (sezon 7) – 25 czerwca na Prime Video

W piątek na Amazonie wyląduje cały 7. sezon serialu kryminalnego "Bosch" – który będzie już finałowy. Przy czym nie jest to koniec serialu, bo "Bosch" będzie kontynuowany w formie spin-offu, w którym powrócą Titus Welliver jako Harry, Madison Lintz jako jego córka Madeline i Mimi Rogers jako adwokat Honey Chandler. W serialu zobaczymy kolejny etap kariery Boscha, który będzie teraz współpracować z Honey.

Sex/Life (nowość) – 25 czerwca na Netfliksie

"Sex/Life" to nowy komediodramat Netfliksa, którego twórczynią jest Stacy Rukeyser ("UnReal"). Serial, który ma być bardzo seksownym spojrzeniem na kobiecą tożsamość i pragnienia, opowie historię trójkąta pomiędzy kobietą, jej mężem i jej przeszłością. W roli głównej Sarah Shahi z "Person of Interest".

Dziewięć kobietek (nowość) – 25 czerwca na Canal+

"Dziewięć kobietek" to francuska produkcja komediowa Canal+ opowiadająca o pożądaniu i przedstawiająca losy dziewięciu różnych kobiet, które mieszkają obok siebie. Dzieli je niemal wszystko, ale każda z nich może być tematem fascynującej, intensywnej opowieści.

The Mysterious Benedict Society (nowość Disney+) – 25 czerwca

"The Mysterious Benedict Society" to serial Disney+, oparty na młodzieżowych książkach Trentona Lee Stewarta i opowiadający o czwórce obdarzonych mocami sierot, które wykonują tajną misję dla pewnego tajemniczego ekscentryka. Tony Hale ("Veep") gra podwójną rolę – pana Benedicta i jego brata bliźniaka, nikczemnego doktora Curtaina.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Evil (sezon 2) – premiera 20 czerwca w USA, zwiastun tutaj

· David Makes Man (sezon 2) – premiera 22 czerwca w USA

· Motherland: Fort Salem (sezon 2) – premiera 22 czerwca w USA

· In the Dark (sezon 3) – premiera 23 czerwca w USA

REKLAMA