Premiera 3. sezonu "The Boys" ma przebić wszystko. "To jedna z najbardziej szalonych rzeczy, jakie zrobiono"

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Jeśli myśleliście, że twórcy "The Boys" pokazali już wszystko, na co ich stać – to jesteście w błędzie. Eric Kripke obiecał, że premierowy odcinek 3. sezonu będzie prawdziwą jazdą bez trzymanki!

"The Boys" to obecnie jedna z najpopularniejszych produkcji od Amazon Prime. Adaptacja komiksu o tym samym tytule podbiła serca widzów dość specyficznym klimatem oraz sporą dawką brutalności. Obecnie trwają prace nad 3. sezonem, a twórca serialu Eric Kripke obiecuje, że premierowy odcinek przebije poprzednie, jeśli chodzi o dawkę szaleństwa.

The Boys: Eric Kripke o premierze 3. sezonu

Showrunner udzielił wywiadu dla portalu Deadline, w którym odpowiadał na pytania dotyczące pokręconego serialu o superbohaterach. Jego słowa sugerują, że fani mogą mieć naprawdę spore oczekiwania.

– Nie zdradzając żadnych spoilerów, byłem wczoraj przy montażu i robimy coś tutaj, w premierze 3. sezonu, co jest nie tylko najbardziej szaloną rzeczą, jaką my kiedykolwiek zrobiliśmy, ale także najbardziej szaloną rzeczą, jaką zrobił ktokolwiek kiedykolwiek. Być może to nie wypali. Kto wie? Ale jestem zbyt "naćpany" tym, że to robimy. To z pewnością coś, czego nikt jeszcze nie widział, prawdopodobnie nie bez powodu. To wszystko jest naprawdę ekscytujące – powiedział.

The Boys sezon 3

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Wszystko wskazuje na to, że kolejny sezon będzie istną jazdą bez trzymanki. Jak wiadomo, do do obsady dołączył Jensen Ackles ("Supernatural"), który zagra postać Soldier Boya. Fabuła 3. sezonu będzie oparta o tom "Herogasm" komiksu. Jak przyznał na Twitterze Eric Kripke, lektura pozostawiła go w niemałym szoku.

– Właśnie widziałem kroniki, które są najbardziej popie***onymi kronikami, jakie widziałem w swojej całej karierze. A może nawet karierze kogokolwiek – napisał.

W serialu ponownie wystąpią Karl Urban, Jack Quaid, Laz Alonso, Tomer Kapon, Karen Fukuhara, Erin Moriarty, Chace Crawford,  Antony Starr oraz Katia Winter. Data premiery 3. sezonu "The Boys" jeszcze nie jest znana.

The Boys jest dostępne na Amazon Prime Video

REKLAMA