Gwiazda "Ratched" o kulisach niezręcznego przyjęcia. Matthew Perry odmówił Sarze Paulson pocałunku!

"Ratched" (Fot. Netflix)

Co naprawdę dzieje się na hollywoodzkich imprezach? To wiedzą jedynie zaproszeni – Sarah Paulson podzieliła się wspomnieniem o jednym z nich. Uwaga – było niezręcznie!

Sarah Paulson zachwyca widzów swoimi występami w produkcjach Ryana Murphy'ego, jak "American Horror Story", "American Crime Story" czy ostatnio "Ratched". Aktorka przyjaźni się z wieloma gwiazdami – jak się okazuje, ona i Matthew Perry z "Przyjaciół" zostali wplątani w dość krępującą sytuację podczas dość szalonej imprezy.

Sarah Paulson o niezręcznej sytuacji na imprezie

Aktorka pojawiła się w programie "Jimmy Kimmel Live". Opowiedziała anegdotę o make-out party, imprezie, na którą została zaproszona przez gwiazdę "Gwiezdnych wojen" Carrie Fisher. Na imprezie wszyscy losowali czyjeś imię, a potem mieli tę osobę pocałować.

– Zapytała mnie, czy chciałabym przyjść na make-out party Gore'a Vidala. Carrie wiedziała, o co chodzi i ta nazwa była jej pomysłem, była tam Shirley Queen, myślę, że widziałam też Queen Latifah i oczywiście spanikowałam. Nie widziałam nikogo, kto by się całował, ale był tam ten kapelusz z imionami i każdy miał całować się z osobą, której imię wylosował. Matthew Perry wyciągnął moje imię i szybko wyszedł z pokoju. A ja byłam w szoku. On: "mam cię", a ja na to: "no to pocałujmy się!", na co on się zająknął: "n-nie" – wspomina gwiazda.

Aktorka dodała, że pocałunek byłby zbyt niezręczny, ponieważ ona i Perry znali się przez wspólnego przyjaciela. Paulson dodała ze śmiechem, że koniec końców miała okazję całować się z Matthew Perrym – oboje spotkali się na planie seralu "Studio 60 on the Sunset Strip".

sarah paulson matthew perry pocałunek

"Studio 60 on Sunset Strip" (Fot. NBC)

Sarah Paulson teraz pracuje na planie 3. sezonu "American Crime Story" o podtytule "Impeachment". Matthew Perry ostatnio wziął udział w spotkaniu po latach obsady serialu "Przyjaciele".

REKLAMA