"Only Murders in the Building" – zwiastun serialu. Zabawa motywami true crime w świetnym towarzystwie

"Only Murders in the Building" (Fot. Hulu)

Platforma Hulu zaprezentowała zwiastun serialu "Only Murders in the Building", w którym kryminał spotka się z komedią. W rolach głównych Selena Gomez, Steve Martin i Martin Short.

Selena Gomez, Steve Martin i Martin Short ruszają w pogoń za tajemnicami swoich sąsiadów w zwiastunie "Only Murders in the Building, serialu komediowego Hulu bawiącego się motywami true crime. Zwiastun zadaje nam pytanie, czy rzeczywiście znamy ludzi, obok których mieszkamy. "Widzicie ich codziennie, ale czy zastanawialiście się, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami?" – pyta Martin.

Only Murders in the Building – zwiastun serialu

Serial opowiada o trójce nieznajomych (Martin, Short i Gomez), których łączy obsesja na punkcie true crime. Po tym jak w ich budynku w Nowym Jorku dochodzi do tajemniczej śmierci, bohaterowie zostają wplątani w śledztwo. Szybko tworzą nieformalną grupkę detektywistyczną, by odkryć sekrety budynku i poznać prawdę stojącą za śmiercią sąsiada.

Sądząc po zwiastunie, "Only Murders in the Building" powinno spodobać się fanom takich produkcji, jak "Znudzony na śmierć" HBO czy "Tajemnica morderstwa na Manhattanie" Woody'ego Allena. W obsadzie serialu, który Steve Martin stworzył do spółki z Johnem Hoffmanem i showrunnerem "This Is Us" Danem Fogelmanem, znajdują się też m.in. Amy Ryan ("The Wire") i Nathan Lane ("Żona idealna").

"Only Murders in the Building" na razie nie ma polskiej daty premiery.

Premiera Only Murders in the Building 31 sierpnia w USA

REKLAMA