Coral, Wendy i Gina ruszają na polowanie w zwiastunie 2. sezonu "Sky Rojo"

"Sky Rojo" (Fot. Netflix)

"Myśliwi stają się zwierzyną" – głosi krótki opis 2. sezonu "Sky Rojo". Zobaczcie, jak dziewczyny, które wyrwały się na wolność, walczą o swoje w zwiastunie nowych odcinków.

Dokładnie za miesiąc z 2. sezonem powróci "Sky Rojo", najnowszy serial hiszpańskiego twórcy Álexa Piny ("Dom z papieru"). Netflix pokazał zwiastun, w którym nie brak czarnego humoru, akcji adrenaliny.

Sky Rojo sezon 2 – zobaczcie zwiastun serialu

W 2. sezonie "Sky Rojo" Coral, Wendy i Gina, wciąż ścigane przez Romea, Moisésa i Christiana, walczą o swoją wolność. Nie poddają się, mimo że ich ucieczka z każdą sekundą staje się coraz trudniejsza. Dziewczyny są zjednoczone bardziej niż kiedykolwiek, a lojalność ich prześladowców względem siebie jest wystawiona na próbę. Nic tylko patrzeć, jak role wreszcie się odwrócą.

W obsadzie serialu powrócą Verónica Sánchez, Lali Espósito, Yany Prado, Asier Etxeandia, Miguel Ángel Silvestre i Enric Auquer. 2. sezon "Sky Rojo", podobnie jak "jedynka", składać się będzie z ośmiu 25-minutowych odcinków. Na razie nie wiadomo, czy Netflix zamówi więcej sezonów .

Sky Rojo sezon 2 – premiera 23 lipca na Netfliksie

REKLAMA