Nowy teaser "American Horror Stories" przedstawia Rubber Woman. Będzie powrót do morderczego domu?

"American Horror Stories" (Fot. FX)

Pojawił się nowy teaser "American Horror Stories", a w nim znajoma postać, ale z pewnym twistem. Poznajcie Rubber Woman, nową wersję Rubber Mana z "Murder House".

W najbliższych miesiącach czeka nas prawdziwy wysyp produkcji Ryana Murphy'ego – tych sprzed jego kontraktu z Netfliksem. Powróci "American Horror Story" i "American Crime Story", będzie też miała miejsce premiera "American Horror Stories", czyli spin-offu AHS.

American Horror Stories – poznajcie Rubber Woman

Nowy serial jest antologią, której każdy odcinek przedstawi inną straszną historię. Czy też, jak to ujął sam Ryan Murphy – "każdy odcinek przyniesie ci inny koszmar". Czy jednym z nich będzie powrót do "Murder House", domu z 1. sezonu AHS? Na to wskazuje nowy teaser, który przedstawia Rubber Woman, towarzyszkę Rubber Mana – a może jego rywalkę, sądząc po tym, co się dzieje w ciągu minuty.

Jak zdradził wcześniej Murphy, "American Horror Stories" zagłębi się w mity, legendy i tradycje w klimatach horroru, a wiele odcinków będzie zawierać gwiazdy "American Horror Story", które znamy i uwielbiamy.

Poza tym o serialu wiemy bardzo niewiele, nawet obsada pozostaje zagadką. Niedawno Murphy wrzucił zdjęcie, na którym pojawiają się Kevin McHale ("Glee"), Dyllón Burnside ("Pose"), Charles Melton ("Riverdale") i Nico Greetham ("The Prom") – prawdopodobnie zagrają oni w jednym odcinku. Kiedy ogłaszano zamówienie dla serialu, na Zoomie razem z Murphym cieszyli się m.in. Evan Peters, Taissa Farmiga, Cody Fern i Angela Bassett, ale ich obecność w obsadzie nie została potwierdzona.

Pojawiła się również informacja, że jeden z odcinków wyreżyseruje Sarah Paulson. Prawdopodobnie możemy też liczyć na jej występ przed kamerą.

Premiera American Horror Stories 15 lipca w USA

REKLAMA