"Biały Lotos" zaprasza na rajskie wakacje z mrocznym dodatkiem – zwiastun serialu od twórcy "Iluminacji"

"Biały Lotos" (Fot. HBO)

Mike White powraca do HBO z serialem "Biały Lotos" kolejną po "Iluminacji" satyrą społeczną. Zobaczcie, jak egzotyczne wakacje zamieniają się w różnego rodzaju koszmary dla grupki turystów.

12 lipca na HBO premierę będzie mieć "Biały Lotos", satyra społeczna z akcją osadzoną w ekskluzywnym kurorcie na Hawajach. Pomysłodawcą, scenarzystą i reżyserem wszystkim odcinków produkcji jest Mike White ("Iluminacja").

Biały Lotos – zwiastun nowego serialu HBO

Poznamy grupkę gości hotelowych, którzy spędzają wakacje w ekskluzywnym kurorcie, relaksując się i wypoczywając wśród rajskich krajobrazów. Kiedy jednak mijają kolejne dni, okazuje się, że nie tylko turyści czy zawsze uśmiechnięci pracownicy hotelu, ale także to na pozór idylliczne miejsce ma mroczne strony.

Wśród pracowników hotelu Biały Lotos jest jego pedantyczny menadżer, Armond (Murray Bartlett, "Spojrzenia"), który przeżywa serię dramatycznych załamań, jak również stąpająca twardo po ziemi kierowniczka SPA, Belinda (Natasha Rothwell, "Niepewne"), która próbuje pomóc jednemu z gości, przez co zaczynają targać nią przeróżne emocje.

W kurorcie wypoczywa rodzina Mossbacherów: Nicole (Connie Britton, "Nashville"), odnosząca sukcesy prezeska, która nie jest w stanie przestać traktować członków swojej rodziny jak nieposłusznych pracowników, jej mąż Mark (Steve Zahn, "Treme"), bardzo przeżywający wstydliwe problemy medyczne i cierpiący na nieuleczalny kompleks niższości, ich syn Quinn (Fred Hechinger, "Ósma klasa") – nieporadny w kontaktach towarzyskich fan gier komputerowych, córka Olivia (Sydney Sweeney, "Euforia") oraz jej przyjaciółka Paula (Brittany O'Grady, "Jej głos").

Przystojny, ale bardzo roszczeniowy Shane Patton (Jake Lacy, "Dziewczyny") przyjechał na Hawaje, aby spędzić tam miesiąc miodowy ze swoją piękną żoną Rachel (Alexandra Daddario, "Detektyw"), ale dołącza do nich apodyktyczna matka Shane'a, Kitty (Molly Shannon, "Rozwód"). Kolejną bohaterką jest Tanya McQuoid (Jennifer Coolidge, "Dwie spłukane dziewczyny"), bogata, rozchwiana psychicznie kobieta, która nie może się otrząsnąć po śmierci matki. Tanya przyjechała do hotelu sama, ale desperacko szuka miłości i pilnie potrzebuje masażu.

Premiera serialu Biały Lotos 12 lipca na HBO

REKLAMA