Kto uważał, że jest za dobry, by grać w "Przyjaciołach"? Jennifer Aniston wspomina niemiłą gwiazdę gościnną

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

Szał na "Przyjaciół" powrócił za sprawą specjalnego odcinka. Obsada i twórcy chętnie wspominają prace na planie – ale jak mówi Jennifer Aniston, nie zawsze było miło i wesoło.

"Przyjaciele" gościli na planie sporo gwiazd – widzowie z pewnością pamiętają rolę Brada Pitta, Reese Witherspoon czy Julię Roberts. Chociaż serial był (i wciąż jest) uwielbiany, niektórzy nie cieszyli się z możliwości wystąpienia w produkcji. Gwiazda serialu, Jennifer Aniston wspomniała o wyjątkowo niemiłym gościu.

Przyjaciele: Jennifer Aniston źle wspomina jednego z aktorów

Jak donosi portal Radio Times, serialowa Rachel rozmawiała w programie radiowym Howarda Sterna o pracy na planie "Przyjaciół". Aniston wspomniała sytuację, w której jeden z gości specjalnych zachowywał się nieodpowiednio.

– Pamiętam, jak robiliśmy przegląd materiału, stacja i producenci po prostu się śmiali. A ta osoba wyglądała, jakby myślała: "Posłuchajcie ich tylko, jak śmieją się ze swoich własnych dowcipów. To głupie, przecież to nawet nie jest zabawne". Miało się ochotę powiedzieć: "Hej, co ty tutaj robisz? Twoje nastawienie – nie o to nam chodzi. To cudowne, ciepłe miejsce, a ty przychodzisz do naszego domu i po prostu w nim sr***" – powiedziała aktorka.

przyjaciele jennifer aniston gość specjalny

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

Chociaż gwiazda nie zdradziła tożsamości tej osoby, fani szybko powiązali wypowiedź Aniston ze słowami Fishera Stevensa. Aktor grał obiekt uczuć Phoebe (Lisa Kudrow) w 1. sezonie. Portal Entertainment Weekly doniósł, że w trakcie wywiadu dla PeopleTV przeprosił on ekipę "Przyjaciół" za to, że zachowywał się "jak d*pek". Jak wyjaśnił, po raz pierwszy grał w sitcomie i poczuł się urażony, że jego kwestie zostały zmienione, gdy dotarł na plan.

– Bo tak robili w sitcomach. A ja tego nie wiedziałem. Byłem d*pkiem, muszę to przyznać. "Co to znaczy? Więc muszę na nowo uczyć się tekstu, bo go zmieniłeś, tak że jest gorzej niż w oryginale?". Tak, byłem d*pkiem. Rzadko widuję kogoś z "Przyjaciół", ale jestem pewien, że jeśli ich o mnie zapytasz, to odpowiedzą: "Taki nowojorski snob". Przepraszam was. Przepraszam, że byłem dla wszystkich takim d*pkiem. Przepraszam. Postąpiłem niewłaściwie, to było złe – powiedział Stevens.

Niektóre z gwiazd gościnnych pojawiły się również w odcinku specjalnym "Przyjaciół". Mogliśmy zobaczyć m.in. Reese Witherspoon, która grała w serialu siostrę Rachel. Online połączył się również James Michael Tyler, który niedawno wyznał, że walczy z rakiem prostaty.

Przyjaciele: Spotkanie po latach jest na HBO GO

REKLAMA