7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Wife" (Fot. CBS)

"The Good Wife" (Fot. CBS)

Kolejne gwiazdy w 4. sezonie "The Good Wife". Jeszcze jedna nowa twarz w 2. sezonie "Smash". "Rookie Blue" z zamówieniem na 4. sezon. A poza tym "Plotkara", "Bunheads", "Louie".

1. Kristin Chenoweth i Nathan Lane w "The Good Wife". Kolejni aktorzy dołączają do obsady "The Good Wife" na 4. sezon. Znana ostatnio z "GCB" Kristin Chenoweth zagra reporterkę, zajmującą się kampanią Petera Florricka, która również interesować się będzie jego małżeństwem z Alicią. Zobaczymy ją w 1. odcinku nowej serii, a potem będzie powracać. Jesienią w "The Good Wife" pojawi się też Nathan Lane, szczegóły jego roli nie są na razie znane.

2. "Rookie Blue" dostaje 4. sezon. ABC i kanadyjska stacja Global TV zamówiły 4. sezon serialu "Rookie Blue". Jego produkcja rozpocznie się późnym latem tego roku, a nowe odcinki zobaczymy zapewne latem przyszłego roku.

3. Tytuł premiery 6. sezonu "Plotkary". Josh Schwartz zaprezentował na Twitterze pierwszą stronę scenariusza 1. odcinka 6. serii "Gossip Girl". Wiemy, że będzie on nosił tytuł "Gone Maybe Gone", a napisali go Schwartz i Stephanie Savage.

4. Kolejny nowy aktor w obsadzie "Smash". W 2. sezonie "Smash" zobaczymy Andy'ego Mientusa, znanego do tej pory z występów w teatrze. Zagra Kyle'a, biednego chłopaka z Brooklynu, który marzy o pisaniu scenariuszy broadwayowskich musicali. A poza tym Kyle będzie przyjacielem Jimmy'ego, innego nowego chłopaka z Brooklynu, który pojawi się w "Smash" (w tej roli Jeremy Jordan).

5. Jeszcze jeden aktor z "Gilmore Girls" w "Bunheads". W odcinku "Bunheads" z 13 sierpnia zagra Sean Gunn (Kirk z "Gilmore Girls"). Jego postać będzie mieć na imię Bash (zdrobnienie od Sebastian) i będzie zdobywającym nagrody baristą.

6. Louis C.K. znów niekonwencjonalny. Najpierw sprzedawał po 5 dolarów wideo ze swoim występem przez internet (i zarobił okrągły milion w niecałe 2 tygodnie), teraz uznał, że można sprzedawać bilety na występy bez pośredników. Louis C.K., którego serial powraca jutro na antenę FX, ogłosił, że bilety na jego tournee można kupić bezpośrednio na jego stronie za 45 dolarów. Komik pozbył się tym samym pośredników, których prowizje wg niego przekraczały czasem nawet 40% ceny biletu.

7. Hunter Parrish z "Trawki" wydał płytę. Hunter Parrish, czyli starszy syn Nancy z "Trawki", potrafi śpiewać! Właśnie wydał płytę "Guessing Games", która dostępna jest w USA na iTunes. Jego styl muzyczny to pop-folk, a okładka prezentuje się tak: